Dobre zakąski

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Dobre zakąski

Post autor: Tyczka »

Mam teraz fazę na wyłącznie na naturalne produkty, ogórki które w tamtym roku zakisiłam już się skończyły, grzybki też i jestem zmuszona kupować w sklepie :( Jakie kupujecie, bo te na które trafiam są koszmarne w smaku. Możecie polecić smaczne ogórki i grzybki?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: imma34 »

Masz rację szczególnie jeśli chodzi o grzyby bo ogórki czasami nawet kupi się smaczne. Ja przestałam kupować we wszelkich sieciówkach typu Lidl, Biedra, itd i zaczęłam poszukiwać polskich producentów żywności, którzy sprzedają przez net.

Jednym z moich ostatnich odkryć jest Vitapol, mają sporo przetworów i tu odpowiedź na twoje pytanie, pyszne rydze marynowane :) Zobacz na ich stronie, bo inne grzyby też u nich widziałam sklep.vitapol.net/rydze-marynowane.html
Smacznego :D

MarzenaW
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:34 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: MarzenaW »

Dzieki za pomysl :)

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Dobre zakąski

Post autor: Kamila »

A co z orzechami? Moim zdaniem jest to świetna przekąska, a jaka zdrowa ;) Ja zawsze zapas różnego rodzaju orzechów kupuję sobie w sklepie internetowym ze zdrową żywnością jawo2008/pl/. Wam również polecam się tam rozejrzeć, bo ceny są naprawdę atrakcyjne i niewygórowane ;)

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 29, 2020 2:31 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: Edi88 »

Gdy dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mojej oceny - przyborykuchenne/com/pl .

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: ZonataOla »

Poszukajcie też przepisów w sieci :)

bier
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 10, 2020 10:09 am

Re: Dobre zakąski

Post autor: bier »

ja robię grzyby, ogórki, sałatkę z kapustą i warzywami, paprykę i jeszcze buraczki :)

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:25 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: glaczek »

moze warto zmienić recepture? :) na kiszenie

waporyzator suszu

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Dobre zakąski

Post autor: pinkipa »

krakus ma fajne korniszony, jest wersja z czosnkiem i z chili, pycha, wchodzą fajnie jako zakąski ;)

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Dobre zakąski

Post autor: tamana »

Grzybki w occie zawsze dostaję od cioci i mamy a ogórki lubię korniszony i kupuje krakusa, sa najbardziej chrupkie i smak mi odpowiada, te z chilli są też super. A i w tym roku zrobiłam 3 słoiki gruszek w occie z goździkami i laską cynamonu i wyszły super :)

ODPOWIEDZ