Domowe jedzenie

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Domowe jedzenie

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, z tego co wiem, to całkiem spory wybór jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju wyroby z wędzarni lub na przykład domowe potrawy można znaleźć w asortymencie tych delikatesów delikatesy.ufukiera/pl/sum-mazurski-w-zalewie-octowej,192 . Mnie ostatnio zainteresował mazurski sum w zalewie octowej i chyba zdecyduje się na jego zamówienie

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Domowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę infoprom/pl , na której znajdziecie najróżniejsze artykuły dotyczące wielu tematów, w tym np. artykuł na temat regeneracji kanalizacji. Co Wy sądzicie o artykułach na portalu?

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: soya »

A czy wiecie, jakie orzechy nerkowce można kupić w sklepie Sunme? Jak nie znacie jeszcze tego sklepu, to warto się zapoznać z ich ofertą, ponieważ tam znajdziecie zdrowe, wartościowe produkty. Chociażby najróżniejsze bakalie, mąki, musli i różnorodne inne rzeczy....

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: soya »

A czy wiecie, jakie orzechy nerkowce można kupić w sklepie Sunme? Jak nie znacie jeszcze tego sklepu, to warto się zapoznać z ich ofertą, ponieważ tam znajdziecie zdrowe, wartościowe produkty. Chociażby najróżniejsze bakalie, mąki, musli i różnorodne inne rzeczy....

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: Julia66 »

Smakuje Wam włoska kuchnia? W takim razie sklep idelikatesy24/pl/ powinien Was zainteresować! Możecie znaleźć sobie tutaj wiele różnych produktów z włoskiej kuchni, dzięki czemu przygotujecie najlepsze posiłki. Poza tym w sklepie można liczyć na najlepsze ceny.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli ktoś lubi gotować to z pewnością wie, że ogórki kiszone posiadają mnóstwo właściwości odżywczych, są mało kaloryczne i co ważne można je jeść również jako przekąskę. Każdy z nas z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednią kompozycję smaków, a co ważne ich spożywanie ma właściwości oczyszczające organizm. Najważniejsze to wybierać produkty pochodzące ze sprawdzonych źródeł.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: Amati »

Jeśli domowe jedzenie to koniecznie muszą być wędliny od Zakładów Mięsnych Karol. Ostatnio tak mi znajoma polecała ich zakup, że muszę się jak najszybciej skusić. Podobno smakują zupełnie jak swojskie. To zasługa autorskiej receptury producenta.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Domowe jedzenie

Post autor: furka »

Domowe jedzenie mi smakuje najlepiej, tutaj https://gerlach.pl/przepis-na-sznycel-w ... -schnitzel zobaczcie na przepis który pasuje idealnie do takiej kuchni właśnie. Smaczne jest i do tego szybkie w przygotowaniu.

ODPOWIEDZ