ekologiczna zywność zamawiana w sieci

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: grama »

Sama czasami zamawiam, ale wiele warzyw i ziół ekologicznych mam wyhodowanym przez siebie. Nie stosuję nawozów sztucznych, ani niczego takiego, więc moje roślinki są pozbawione niepotrzebnej chemii. Nasiona kupuję w hurtowni TORAF, to jest producent z Maciejowa toraf/pl/ziola. W ich ofercie na pewno znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, mają produkty najwyższej jakości, a ceny są korzystne, polecam ich serdecznie.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: nosleep »

Myślę, że zakupy w sklepach internetowych to bardzo dobry pomysł .Sama często kupuję w sieci bo jest większy wybór i ceny są sporo niższe. Często zaopatruję się w sklepie coteca. Tu można kupić doskonałe kremy balsamiczne coteca/pl/10-kremy-balsamiczne , oleje i oliwy a także wyśmienite kawy i herbaty wysokiej jakości.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: jankat »

Jeśli szukacie sprawdzonych produktów do swojej diety to zdecydowanie mogę polecić zakup różnego rodzaju orzechów, jak orzeszki piniowe, które znajdziecie na jawo2008/pl/200-orzechy-piniowe.html. To idealny dodatek do diety, super sprawdzą się orzeszki do sałatek czy potraw.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o mnie, to ja najczęściej tego typu produkty zamawiam przez interent. Ostatnio udało mi się trafić na niemałe promocje na stronie bee/pl/targroch-orzechy-nerkowca-1-kg_p1374122.html Polecam wam tam zerknąć, jeżeli lubicie zdrową żywność w niskich cenach. Ja bardzo często tam zaglądam, ponieważ nierzadko można trafić na ciekawe promocje.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o wybór żywności to ja najbardziej przepadam za włoskim jedzeniem. Cieszę się, że trafiłam na wloskisklepik/pl/ to teraz bez problemu mogę zamawiać moje ulubione produkty. Wybór jest naprawdę duży i co ważne ceny są dosyć atrakcyjne

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: zuzula12 »

Warto znać oferty od bodychief/pl/dieta-pudelkowa/dębica to firma cateringowa która na co dzień przygotowuje posiłki dietetyczne. Oferują 14 diet pudełkowych. Na pewno wybierzecie taką która będzie dla was odpowiednia i zamówicie bo oni mają świetne i atrakcyjne oferty.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: jula »

Ja chcę zamówić sobie batony proteinowe i jakieś odżywki białkowe. Warzywa owoce itd kupuję normalnie w sklepach stacjonarnych. Nie przywiązuję za dużej uwagi do tego czy są eko, bo średnio w to wierzę.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: beciaxyz »

Eko żywność zamawiam od jakiegoś czasu ze strony Jawo2008. Bardzo polecam! Super jakość, dobra cena i szybka wysyłka. Potem mogę wyczarować w kuchni świetne dania. Jestem bardzo zadowolona z ich usługi. Zostawiam link do sklepu jawo2008/pl/81-zywnosc-ekologiczna

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: kobietki33 »

:) :)

ODPOWIEDZ