ekologiczna zywność zamawiana w sieci

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: dixii »

Hej wszystkim :) czy komuś z Was zdarzyło się już zamawiać zywnośc ekologiczną w internecie ? mam taki zamiar ale trochę obawiam się jak z jakością. Bo jednak na bazarku widzę co kupuję a tu jednak trzeba zaufać dostawcy. Możecie polecić jakąś konkretną firmę ?

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: rosalla »

ja mimo pandemii się do tych zakupów internetowych nie mogę przekonać.. jednak wychodze z założenia, ze widzę coś i dopiero kupuję :)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: yoolka »

a ja zamawiam od dawna i nie widze w tym nic złego :) jak mieszkasz w Warszawie czy okolicach to polecam firmę Rano Zebrano. To rzetelny, uczciwy i sprawdzony przeze mnie już wielokrotnie dostawca ekologicznej żywności pod same drzwi :)

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: dixii »

no tak się składa, ze mieszkam w stolicy więc na pewno się zainteresuje. a co można u nich zamówić ?

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: yoolka »

warzywa prosto z pola, owoce, jaja od szczesliwych kurek, mięso a nawet ryby. ale są też produkty sypkie, przetwory, kiszonki. znajdziesz też dania wege :) no chyba łatwiej byłoby mi napisać czego tam nie ma haha :) ogólnie warto bo cenowo jest ok a i dostawa jest bardzo szybka.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: Iwonka »

Żywność ekologiczną można już dostać w dużych marketach. Ja zwróciłam na nią uwagę po przeczytaniu tego artykułu tu lista20/pl/dlaczego-warto-wybierac-produkty-pochodzace-z-upraw-ekologicznych/ Ten artykuł przekonał mnie do zmiany nawyków żywnościowych. Teraz kupując produkty ekologiczne sprawdzam czy są prawidłowo oznajowane, czyli mają zielony listek z gwiazdek, miejsce pochodzenia i producenta. Sparawdzajcie by nie dać się nabrać.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: Rysia »

Mam ulubiony sklep z zdrowymi i naturalnymi produktami. I właśnie w nim trafiłam na ten artykuł bee/pl/truskawki-wlasciwosci-wartosci-odzywcze-zastosowania-a-864.html Nie zawsze wiemy co jemy, owoce mówi się że są zdrowe, ale że truskawki mają tyle ważnych witamin, wartości odżywczych - nie miałam pojęcia. Przeczytajcie artykuł a przy okazji zobaczcie jakie produkty z tego owocu poleca sklep - sezon na świeże truskawki się kończy.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: dixii »

dzięki raz jeszcze za informacje :) pierwsze zamówienie złozone, jutro dostawa <3 doczekać się nie mogę :) ale będzie uczta!

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: yoolka »

dzięki raz jeszcze za informacje :) pierwsze zamówienie złozone, jutro dostawa <3 doczekać się nie mogę :) ale będzie uczta!
i jak tam się uczta udała :) ? co najbardziej smakowało :)?

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: justa »

Mi zdarza się zamówić eko jedzenie w sieci i w sumie dobrze na tym wychodzę, ale najczęściej wychodzę po prostu z domu i kupuję jedzenie stacjonarnie. Zwłaszcza teraz, jak staram się jeść trochę bardziej wege, cenię dobrej jakości warzywa i owoce. Byłam nawet na super warsztatach kulinarnych w Ośrodku Rozwoju Świadomości Siódmy Las w Zawadzie siodmylas/pl/warsztaty-kulinarne. Nie tylko maja tam korzystne ceny, ale też wiele się tam nauczyłam, a samo miejsce jest przepiękne, blisko natury, można wypocząć :), polecam.

ODPOWIEDZ