Szybkie przepisy

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Andzela »

Odnoszę takie wrażenie, że w dzisiejszych czasach ludzie co raz częściej sięgają do korzeni czyli gotowania we własnym zakresie. W sumie jest to bardzo dobry patent na zdrowie ponieważ to my wybieramy z jakich składników przygotuje swoje ulubione posiłki. Sezon jesienny daje nam wiele możliwości gdyż pojawia się na straganach cała masa wartościowych warzyw więc wykorzystajmy ich obecność na naszą korzyść. Przepisy na szybkie dania oparte właśnie o ten trend znajdziemy przykładowo tutaj - uwielbiam/pl/przepis/papryka-faszerowana-kasza-jeczmienna-warzywami-i-pomidorami-krojonymi-z-pu Koszt niewielki, a satysfakcja ogromna z przygotowania i konsumpcji :)

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Alina »

Znacie to błyskawiczne ciasto z mikrofalówki? Jajko, 4 łyżki mąki, 4 łyżki mleka, 4 łyżki oleju, 2 łyżki cukru, łyżka ciemnego kakao, najlepiej decomorreno, 1/4 łyżeczki proszku do pieczenia, wszystko wymieszać i piec 4 minuty w mikrofalówce :)

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: tamana »

Na szybko to zazwyczaj ryż z kurczakiem warzywami i do tego dorzucam sos słodko kwaśny łowicza. Pychotka :)

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: aacca »

Ostatnio oglądałam na yt przepisy na szybkie obiady gordona ramseya i sa bardzo fajne

haner
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:38 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: haner »

Ostatnio oglądałam na yt przepisy na szybkie obiady gordona ramseya i sa bardzo fajne
też oglądałam, on ma tam całą skarbnice wiedzy

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Marzena21 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - malaczarna/com/pl .

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Jasieńka »

Oj tak od jakiegoś czasu takie szybkie przepisy ratują życie. Bo nie zawsze mam czas na gotowanie a takie szybkie przepisy nie wymagają zbyt dużego nakładu. Więc bardzo często z takiego rozwiązania korzystam. Jak szukałam jakiegoś przepisu to znalazłam tę stronę elhandel/pl/podklady-pod-tort-c-2_56.html z której to dowiedziałam się, że są takie specjalne podkłady pod torty dzięki którym tort nie pęknie. Jak myślicie warto taki podkład mieć?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Szybkie przepisy

Post autor: AniaSania »

A co nosicie na co dzień? Zwykłe torebki czy może neseser? Wiem, że tutaj wssl.edu/pl/z-neseserem-zamiast-torebki/ można takie znaleźć.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Klaudia M. »

Mój niezawodny przepis na szybkie danie to pesto. Wystarczy mieć zieleninę np. Natka marchewki, rzodkiewki, bazylia, rukola albo młody szpinak
do tego oliwa albo olej rzepakowy
i orzechy, ja też daję jakie mam: włoskie, nerkowce, pini, migdały albo pestki słonecznika
Miksujemy i gotowe pyszne pesto. do tego makaron i et voila! Obiad gotowy, dobry sposób dla dzieci, które nie lubią zieleniny.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: lin »

Zdarza mi się gotować na szybko, ale czasami po całym dniu pracy, załatwiania różnych rzeczy nie mam ochoty na gotowanie. W takich przypadkach super sprawdzają mi się obiadki w słoikach, ale nie byle jakie, a od rzetelnego producenta Kuchnia Magnata kuchniamagnata/pl/sklep-magnat/. To są już dania gotowe, smakują super, są w korzystnej cenie, bez problemu idzie je zamówić w ich sklepie internetowym, polecam.

ODPOWIEDZ