Szybkie przepisy

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Dominika »

Ja uwielbiam mieć sporo przepisów aby nie jeść ciągle tego samego. Ze względu na więcej czasu postanowiłam sama przygotować przepisy ( te z książek zawsze modyfikuję ) i zapisać w razie gdybym miała zapomnieć czegoś :) Akurat znalazłam fajne przepisniki na taniomania/pl/t/przepisnik :)

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: samssa »

dzisiaj u mnie makaron z sosem pomidorowym, lubię pełnoziarnisty z lubelli i dlatego często go kupuję. Smakuje super i jest sycący, a sos pomidorowy szybko się robi.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kobietki33 »

Ja zawsze szukam inspiracji kulinarnych w internecie - lubię odkrywać nowe smaki. Ostatnio znalazłam bloga na temat kuchni: pitraszenie.blogspot/com/ i przyznam Wam szczerze, że żałuję tylko, że nie ma więcej przepisów na ciasta. Rogaliki z marmoladą wyszły bosko! Są przepyszne, polecam!

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kendal »

W sieci nie brakuje sprawdzonych przepisów. Ja lubię kuchnię włoską, więc u mnie podstawą są makarony. Powiem wam, ze wystarczy dobry makaron i do tego Parmezan ser aby danie smakowało jak z najlepszej knajpy w mieście.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Klaudia M. »

Zawsze, gdy mam ochotę na szybkie i pożywne danie, wyciągam kasze jaglaną! Jest pyszna zarówno na słodko i słono, jaglanka na śniadanie podana ze śliwkami i odrobiną syropu klonowego oraz kardamonem to danie rozgrzewające, które daje energię na długi czas. Kasza jaglana melvit/pl/kaszenasze/proso.html na obiad lub ciepłą kolację najbardziej smakuje mi podana z podsmażaną dynią, burakiem i jabłkiem. Pychota!!!

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: saymyname »

A czy kojarzycie może stronkę msm-monki/pl/przepisy/domowe-krakersy-z-aldamerem/ ? Pytam, ponieważ tam możecie znaleźć przepyszne przepisy na różne dania, desery. Koniecznie się z nią zapoznajcie. Ja przykładowo planuje wypróbować przepis na domowe krakrersy.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: litovelek »

smaczne jedzenie to ja jadłam od samui/com/pl/ Mają bardzo smaczne produkty, mozna nawet lokal wynająć na imprezę urodzinową...

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Aśka »

ja to głównie jedzenie kupowałam na propizza/pl/ mają dobre i smaczne posiłki

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Perunka »

Ja czasami po prostu wolę sobie coś smacznego kupić :) na przykład lody amerykańskie lodypetra/pl/lody-swiderki/ One są pyszne! a do kawki pasują idealnie

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Pańcia »

nawet do szybkich przepisów warto użyć produktów dobrej jakości. Z teg co sama czytałam to tutaj planteon/pl/przyprawy-swiata/pieprz/pieprz-czarny-ziarno można kupić wiele przypraw i produktów kulinarnych które ułatwią nam gotowanie.

ODPOWIEDZ