Szybkie przepisy

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: yoolka »

Ja też często szukam przepisów w internecie, najchętniej zaglądam na róznego rodzaju blogi. Ostatnio odkryłam to miejsce inspiracjedominiki/pl/. Znajdziecie tu sporo fajnych przepisów m.in na tartę z owocami, soki, napoje czy przekąski. znajdziecie też coś na zblizającą się Wielkanoc.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: florencja »

Zawsze na szybko można zrobić makaron, dobrze miec w domu chociaż kilka paczek, dobre makarony ma lubella, sa sycące i też wybór rodzajów jest spory

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kraksa »

Tu przepisy/pl/ też znajdziesz bardzo dużo różnych przepisów przede wszystkim o różnej skalo trudności bo to ważne, jak ja zaczynałam wybierałam te najprostsze i dzięki temu nie zniechęciłam się do gotowania :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kendal »

Co do jedzenia, to proszę, powiedzcie mi... gdzie glównie robicie zakupy? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem ze sklepów online pod tym względem. Jestem w zaawansowanej ciąży, więc wyjścia do supermarketów bardzo mnie męczą. Udało mi się znaleźć namiar na Swojska Piwniczka. Znacie ten sklep?

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Jasieńka »

Szybkie przepisy mają to do siebie, że bardzo często mamy sporo naczyń do mycia. I tego najbardziej nie lubię robić. Dlatego też jeśli chodzi o płyny do naczyń to zdecydowanie wolę kupować je przez internet. Bo jednak dużo szybciej można znaleźć dobry płyn do naczyń w super cenach. I tak też między innymi tutaj cleantec/com/pl/mycie-naczyn-c-1_12_72.html znalazłam to czego dokładnie szukałam.

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Andzela »

Gotowanie to swego rodzaju hobby chociaż wielu z nas od zawsze się go boi. Mi dopóki nie opanowałam podstaw zawsze do głowy przychodziła wizja tego, że coś spalę. Oczywiście na początku przygody zaliczyłam kilka wpadek ale wiele się z tego nauczyłam :) Właściwie to gotowanie nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać. Potrzeba przy nim systematyczności oraz cierpliwości. Nie ma chyba nic lepszego niż przygotowanie dobrego obiadu, a do niego jakiegoś deseru. Zdradzę Wam w tajemnicy skąd biorę swoje inspiracje - uwielbiam/pl/przepis/czekoladowe-deserki-pandy-z-oreo Jak widać nie brakuje ich, a każdego dnia użytkownicy przesyłają swoje najlepsze pomysły :)

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: krysia1844 »

Przede wszystkim, jeśli gotujemy to nie może zabraknąć dobrych i naturalnych przypraw jak suszone zioła, możecie takie przyprawy znaleźć na jawo2008/pl/210-suszone-ziola :) Idealnie dla osób, które lubią mocne smaki w przyprawach.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Rysia »

Przede wszystkim trzeba sięgać po zdrowe, posiadające dużo składników odżywczych produkty. Zobacz tą propozycję tu bee/pl/diet-food-makaron-konjac-spaghetti-200-g_p148003.html Ten makaron ma duże uznanie na całym świecie. Ma uniwersalny smak co pozwala na łączenie go z różnymi przyprawami, dodatkami. Jest prosty i szybki w przygotowaniu.

Maja12
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 01, 2020 2:16 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Maja12 »

Ja uwielbiam szybkie i proste przepisy, kiedy nie mam czasu na gotowanie. Swietnie sprawdzają się wtedy przepisy thermomix melvit/pl/przepisy/thermomix/ bardzo polecam wszystkim osobom posiadającym to urządzenie, a jeśli ktoś jeszcze go nie ma, to powiem tylko, że daje ono niesamowitą wygodę. Samo zrobi np. zupę lub ciasto na naleśniki, co zaoszczędza mnóstwo czasu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Dominiśka »

U mnie w domu gotujemy za pomocą wolnowara CROCK-POT 7.5L CSC063X . Jest bardzo pojemny, można ugotować nawet na kilka dni, więc gotowanie codzienne jest z głowy

ODPOWIEDZ