Przepisy zdrowe odżywianie

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: krysia1844 »

Czy macie jakieś strony, które posiadają zbiór przepisów na jakieś zdrowe słodycze lub przekąski? :) Chodzi mi o jedną stronę, gdzie mogę znaleźć więcej przepisów za jednym razem

Bonia1
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:18 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Bonia1 »

Płatki owsiane mają naprawdę zaskakujące właściwości. Z tego powodu są jednym z najważniejszych elementów zdrowej i zbilansowanej diety. Zastanawiasz się, czy płatki owsiane są zdrowe? Te dane nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Płatki owsiane są świetnym źródłem węglowodanów – węglowodany stanowią aż 66% owsa w ich suchej masie. Co ważne, aż 11% wymienionych węglowodanów to błonnik. Płatki owsiane zawierają w sobie szczególny typ błonnika nazywanego beta-glukanem. Ten rodzaj błonnika pomaga na przykład obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Więcej na dbam-o-siebie/pl/owsiane-zytnie ... tki-wybrac

Bonia1
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:18 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Bonia1 »

Płatki owsiane mają naprawdę zaskakujące właściwości. Z tego powodu są jednym z najważniejszych elementów zdrowej i zbilansowanej diety. Zastanawiasz się, czy płatki owsiane są zdrowe? Te dane nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Płatki owsiane są świetnym źródłem węglowodanów – węglowodany stanowią aż 66% owsa w ich suchej masie. Co ważne, aż 11% wymienionych węglowodanów to błonnik. Płatki owsiane zawierają w sobie szczególny typ błonnika nazywanego beta-glukanem. Ten rodzaj błonnika pomaga na przykład obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Więcej na dbam-o-siebie/pl/owsiane-zytnie ... tki-wybrac

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: AniaSania »

A jak się ubieracie na co dzień? Dla mnie doskonałe są skórzane dodatki i marco-viaggiatore/pl/ w sklepach kupuję galanterię.

Kamila
Posty: 383
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem, żeby zdrowiej się odżywiać, warto stosować różne zdrowsze zamienniki. Polecam na przykład wprowadzenie mąki żytniej, takiej jak na stronie internetowej jawo2008/pl/160-maka-zytnia. Można z niej przygotować naprawdę wiele potraw, a jest według mnie zdrowsza niż mąka pszenna ;)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: brukselka »

moze nie przepisy, ale za to bardzo fajny blog i sporo ciekawych porad zwalczotylosc/pl/ z ktorych korzystam codziennie :) jest tam fajny artykul o zdrowych przekaskach

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: mamonka »

Od jakiegoś czasu próbuję do moich tradycyjnych przepisów dodawać nie co zdrowsze dodatki albo zamieniać stare niekoniecznie zdrowe rzeczy na właśnie coś lepszego. Dlatego w sklepie internetowym zdrowysklep24/pl/ zamawiam różne bakalie orzechy oraz wiele innych dodatków.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: yoolka »

Ja też od nowego roku zwracam większą uwagę na to co jem. Coraz częściej na obiad robię sobie sałatki zamiast standardowych ziemniaków i kotleta :) Wciąż szukam inspiracji w internecie i ostatnio wpadł mi w oko ten przepis msm-monki/pl/przepisy/salatka-z-grillowanym-serem-fasolka-szparagowa-i-pomidorami/. Myślę, ze połączenie grillowanego sera, fasolki szparagowej i pomidorów to strzał w 10 :)

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Dominika »

Gdzie kupujecie zazwyczaj zdrowe produkty? Ja bardzo polubiłam dodawać bakalie do różnych potraw. Miałam problem z przemianą materii i koleżanka poleciła mi abym jadła figi :) Znalazłam bardzo fajne oferty na stronie ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Figi.htm . Mają super oferty nie tylko na figi ale również inne bakalie.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Jasieńka »

Coraz więcej osób zaczyna przechodzić na zdrowe odżywianie się i takie też produkty staramy się kupować. Dlatego też ja nawet szukałam dobrych jakościowo produktów mięsnych. Więc szperałam w internecie i dzięki temu trafiłam na Karol – Zakłady Mięsne w którym to słyną z doskonałej jakości wyrobów mięsnych i nie tylko. Także warto takie przepisy szukać.

ODPOWIEDZ