Odpady w biurze

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Odpady w biurze

Post autor: oran »

Oddajecie makulaturę na recykling? U nas to już standard, całe szczęście mamy sporo papierów, których nie musimy niszczyć, bo nie są poufne i nie mają danych osobowych, wiec czego nie używamy, to ładnie składujemy i oddajemy je na przetworzenie do skupu r.r.metall w Środzie Wielkopolskiej rrmetall/com/pl/oferta. Tam mają fajną ofertę, bez problemu przyjmują nasza makulaturę, maja fajne ceny, no ogólnie są uczciwi, polecam ich serdecznie.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Odpady w biurze

Post autor: moa »

U nas całą gospodarką odpadami zajmuje się jedna firma - EKOPROD z Legnicy utylizacja.legnica/pl/zakres-dzialalnosci. Oni oferują kompleksowe usługi, mają bardzo korzystne ceny, to profesjonaliści w swoim fachu. Zajmują się nie tylko naszymi dokumentami, ale też wszystkimi innymi odpadami, także tymi wymagającymi unieszkodliwienia, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Odpady w biurze

Post autor: sepa »

Może nie do końca w biurze, ale nasza firma wszystkie odpady stalowe jakie nam zostają oddaje do złomowiska VHZ Polska w Gubinie skupzlomu-gubin/pl/. To rzetelna firma, skupują cały nasz złom, mają korzystne ceny, a do tego nie ma u nich problemu z odbiorem naszych odpadów. Warto skorzystać z ich oferty, polecam.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Odpady w biurze

Post autor: kobietki33 »

Jeśli mogę Ci coś doradzić to myślę, że warto również rozważyć skorzystanie z usług firmy odbiorydomowe/pl. Zajmują się profesjonalną zbiórką elektroodpadów, więc myślę, że warto mieć do nich namiary. Odwiedź ich stronę internetową, wypełnij wniosek i poczekaj na odzew z ich strony. Myślę, że warto spróbować.

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Odpady w biurze

Post autor: furka »

Słyszeliście że są takie firmy które produkują rzeczy do dalszego używania poprzez recykling odpadów, śmieci? Ostatnio znalazłam produkcja regranulatów ldpe contalen-recycling/com/ . Firma ta zajmuje się takimi rzeczami od lat. W końcu teraz jest coraz to większe zainteresowanie naszym środowiskiem . Teraz recykling dla nas to podstawa.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Odpady w biurze

Post autor: Dominiśka »

A może warto odwiedzić opako/com/pl/cms/recycling-opakowan ? Znajdziecie tutaj sporo informacji dotyczących recyclingu opakowań, ogólnie blog jest bardzo ciekawy i poznane tutaj informacje na pewno wam się przydadzą

ODPOWIEDZ