Gadżety reklamowe - warto?

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Uraja59 »

Hejo. Poszukuję dobrych jakościowo gadżetów reklamowych i zastanawiam się co wybrać... Macie w tej materii jakieś doświadczenie, którym mogłybyście się podzielić? Co sądzicie na przykład o tym regalo.pl ?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: soya »

Możliwe, że się opłaca zakupić tam gadżety reklamowe. Ja na pewno zastanowiłabym się nad bardziej efektywnymi formami reklamy. Zajrzałabym przykładowo na stronę diamond-druk/pl i wybrałabym różne materiały reklamowe, które kształtowałyby wizerunek mojej firmy i przedstawiałyby to co mam do zaoferowania.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Pańcia »

A może jakaś flaga reklamowa? Coś w tym stylu retio/pl
Na podanej stronie,osobiście znalazłem wiele sposobów na reklamę firmy,trudno się tak naprawdę zdecydować co będzie optymalnym rozwiązaniem..

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Kamila »

Jeśli prowadzicie biznes stacjonarny - kawiarnię, restaurację, salon fryzjerski itp. to na pewno warto zainwestować w potykacz reklamowy, taki jak na przykład na stronie internetowej tablice-magnetyczne/com/potykacze-kredowe. Sądzę, że skutecznie zachęci on klientów do wejścia do środka ;)

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Tati17 »

Gdy dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - tusz-canon/pl .

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: oran »

Warto, warto również pomyśleć nad reklamą samochodową, to działa super. Ludzie kojarzą później samochód, logo, firmę i chętniej korzystają z naszych usług. My się zdecydowaliśmy na to rozwiązanie i wyszło super. Oklejeniem auta zajęła się firma MegaOklejanie megaoklejanie/pl/oklejanie/ z Warszawy. Oni mają świetne ceny, są profesjonalistami i ich realizacja była na czas i wygląda odkładnie tak jak powinna, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: moa »

Warto :), u nas to właśnie gadżety reklamowe super się sprawdzają. Mam tu na myśli najbardziej magnesy reklamowe, takie na lodówkę, do tego jeszcze zamawiamy breloczki z loga od producenta WISplast z Gdyni wisplast/pl/artykuly-reklamowe.html. Bardzo serdecznie go polecam, zlecenia realizują w terminie, korzystnej cenie i same gadżety wyglądają super i są solidnie wykonane.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: maksa »

Fajnym pomysłem są także standy reklamowe czy ekspozytory reklamowe. My takie, spersonalizowane zamawialiśmy od producenta Oficyna 97 oficyna97/pl/oferta-produkcji/ . To bardzo rzetelna firma, ich produkty sprawdzają się super. Zlecenia realizują na czas i w korzystnej cenie, uważam, ze lepiej trafić nie mogliśmy. Polecam ich bardzo gorąco, ich produkty zawsze są dobrej jakości.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: ewaO »

My dużo takich gadżetów reklamowych, w tym m.in. podstawki pod kubki, notesy, naklejki, kalendarze, organizery, torby czy pajacyki reklamowe drukujemy w drukarni cyfrowej AQRAT z Wrocławia aqrat/pl/ U nas od lat dobrze się sprawdzają, ekipa jest fajna, kontaktowa i elastyczna, także można się z nimi fajnie dogadać. Bez problemu radzą sobie nawet z nietypowymi zamówieniami i tymi z gatunku na ostatnią chwilę. No i mają swoje studio graficzne, także to duży plus, bo dobrze przygotowują rzeczy do druku. Kolejnego plusa daję za dobre ceny. Sprawdźcie ich sobie, bo na bank wam się spodobają.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: leana »

My działamy na rynku już kilka dobrych lat, więc doświadczenie w tego typu sprawach mamy niezłe :). Gadżety reklamowe jakie zwykle zamawiamy to wpinki i smycze z naszym logo, które świetnie się sprawdzają. Robi nam je, na specjalne zamówienie, producent MIR-MET z Warszawy mirmet.civ/pl/. Cały czas jakość ich realizacji jest na tym samym, bardzo wysokim, poziomie, w rozsądnej cenie. Producent jest rzetelny, bo wykonuje zlecenia na czas i dba o najmniejsze detale, polecam ich serdecznie.

ODPOWIEDZ