Jaką wybrać podyplomówkę?

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Majka_ »

Jeśli szukasz studiów podyplomowych w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą UTH – uczelnia ta posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu studiów podyplomowych, a program kształcenia na poszczególnych kierunkach dostosowany jest do bieżących trendów na rynku pracy. Studia podyplomowe Warszawa uth.edu/pl/dla-studenta/podyplomowe/studia-podyplomowe to według mnie najlepszy sposób na zdobycie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: kobietki33 »

Ja do matury przygotowywałam się z materiałów dodatkowych . Miałam takie repetytorium taniaksiazka/pl/t/matura-matematyka-2021. Teraz się przyda mojej siostrze, bo ma za rok maturę. Polecam ten tytuł, dobrze opracowany. Sprawdźcie sobie, bo naprawdę warto skorzystać.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: tajemnicza »

Ofert jest całkiem sporo,wybór odpowiedniej szkoły też jest imponujący,ale bez względu na to jakiego dokonasz wyboru,warto po jej ukończeniu oprawić swój dyplom,by przez długie lata mógł ci przypominać ten cudowny czas.Oprawę dyplomów,certyfikatów oferuje sklep aluramy/pl/oprawa-dyplomow-certyfikatow-2
Zrobią to precyzyjnie z dbałością o najmniejszy szczegół.

aklinka
Posty: 299
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: aklinka »

Osobom, które ukończyły psychologię i już działają trochę w zawodzie polecam pomyśleć o zrobieniu certyfikatu psychoterapeuty. W Centrum CBT w Lublinie aktualnie trwa rekrutacja na tegoroczną edycję - cbt/pl/szkola-psychoterapii/4-letni-kurs-psychoterapii-poznawczo-behawioralnej/rekrutacja/. Ja kończyłam 2 lata temu w oddziale w Warszawie i mogę bardzo pochwalić Centrum, naprawdę porządni wykładowcy, niezwykle serdeczni i mocno nastawieni na przekazanie całej wiedzy

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Magnolia »

Co do podyplomowych studiów to w mojej opinii warto je robić, sama też kończyłam podyplomówkę - terapię pedagogiczną w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą wsge.edu/pl/pl/studia-podyplomowe Zobaczcie ile mają różnych kierunków, coś dla siebie tam znajdziecie. Uczelnia jest bardzo dobra, jest tam wysoki poziom nauczania, także jak coś to zdecydowanie ich doradzam.

Julia66
Posty: 454
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Julia66 »

Ja na razie zastanawiam się nad normalnym kierunkiem, tradycyjne studia, po liceum. Też nie wiem, jaką uczelnię wybrać. Podobno świetne studia można też znaleźć na uczelni Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie. Myślę, że zainteresuję się tą opcją.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: kendal »

Myślę, że to kwestia indywidualna. Mnie zależy na tym, aby szybko pójśc do pracy i zacząć zarabiać. Dlatego zdecydowałam się na szkołę policealną w Gdańsku na kierunku rejestratorka medyczna: szkoly-medyczne.eu/kierunki/rejestratorka-medyczna-sekretarka-medyczna/ Nauka w tym miejscu jest przyjemna i owocna a sama zajęcia bardzo ciekawe.

ODPOWIEDZ