reklama dla firmy

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

reklama dla firmy

Post autor: maleńka »

w jaki sposób reklamujecie swoje usługi?

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: kochanka »

Ja postawiłam na marketing szeptany, bo moim zdaniem to rewelacyjne narzędzie reklamowe w sieci. Można w dyskretny sposób dotrzeć z przekazem do klientów, bez zwracania uwagi konkurencji. Tutaj działa dla mnie agencja womm/com/pl/ która specjalizuje się w tym od lat i według mnie zrealizowali zlecenie wzorowo.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: furka »

A czy już słyszeliście o reklamie w social mediach? Jeśli nie to zachęcam do przeczytania tego tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/podsumowanie-roku-2020-zmiany-w-social-mediach artykułu w którym znajdziecie wiele informacji jak to wygląda i dlaczego jest tak skuteczne i popularne.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszych produktów lub firmy? Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić artykuł abc-zakupy/pl/jak-stworzyc-wizytowke-warta-zapamietania/ , gdzie znajdziecie pomocny artykuł dotyczący projektowania wizytówki.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: mitril »

Dla dewelopera śmiało polecam reklamę w Internecie, świetną kampanię marketingu szeptanego robi właśnie iamfordeveloper/pl cenowo ok, ale najważniejsze jest to, że właśnie potem, efektem jest zainteresowanie potencjalnych klientów.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: Grażyna29 »

Dobry sposób na reklamę albo nawet na ozdobienie w ciekawy sposób pokoju to taki fajny neon neon ledowy na zamówienie jest dobrym pomysłem. Te napisy są robione z najlepszych materiałów a mają oni bardzo duże doświadczenie i doradzą ci co najlepiej wybrać. Polecam

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Lana »

Dziś podstawą jest marketing w sieci. A jak marketing w sieci to i pozycjonowanie. Tutaj portal/plocman.pl/aktualnosci/dlaczego-warto-pozycjonowa-stron-www,522133.html macie fajnie napisany artykuł, który pomoże przybliżyć Wam temat. W mojej ocenie pozycjonowanie to prosta droga do sukcesu.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Pańcia »

Zgadzam się, że warto zadbać o odpowiednie wypromowanie swojego biznesu w Internecie. To w końcu to narzędzie to prawdziwa potęga! Popularne są kampanie SEO, których celem jest zwiększenie widoczności strony w Google oraz poprawa pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania. Praktycznie każda firma je wykorzystuje, dlatego zachęcam do kontaktu z wzrosty/pl/pozycjonowanie-gdansk/

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: magiczna »

Właśnie też się zastanawiam, czy dać się pokusić na tego rodzaju raval/pl/ usługi reklamowe Lubin, czy jednak próbować reklamować się samodzielnie. To w sumie stres, ale człowiek może by w końcu wiedział, co robić i tak dalej. Co wy na to ? A dodam także, że w sumie taka agencja to ma więcej urządzeń i wie, co się sprawdzi.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: kobietki33 »

Wydaje mi się, że odzież reklamowa to świetny pomysł do wdrożenia w każdej firmie. Jeśli szukalibyście jakościowej firmy, która posiada spory wachlarz ofertowy związany z odzieżą, to sprawdźcie firmę GQB. Wyhaftują i wydrukują wasze logotypy w bardzo dobrej cenie. Jak najbardziej polecam.

ODPOWIEDZ