Własny biznes

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Własny biznes

Post autor: maleńka »

U mnie biznes, to właściwie hobby, które ze względu na ilość zleceń zamieniłam w sposób na życie. Jednak znajomi znajomych się pokończyli i musiałam zaciekawić tematem kolejnych klientów. Tutaj super spisała się agencja konkretmarketing/pl/ która poprzez marketing internetowy, zwiększa zainteresowanie moją działalnością, a ja mam wciąż zamówienia nowe.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kochanka »

W prowadzeniu biznesu powoli przekonuje się, że sama dobra cena to nie jest gwarancja sukcesu, a raczej rozpoznawalność marki. Tutaj mam wsparcie od agencji sztukaebiznesu/pl/ która od lat działa w marketingu internetowym. Docierają z przekazem do potencjalnych klientów, budując pozytywny wizerunek.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: furka »

Własny biznes to też dbanie o ekologię, tutaj bydgoszcz24/pl/pl/12_biznes/24732_biuro--zerowaste-czyli-o-zaletach-elektronicznego-obiegu-dokumentow.html macie artykuł o prowadzeniu biura właśnie w tym kierunku zerowaste i coraz więcej firm się na to decyduje. To też duże oszczędności.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Pańcia »

Bez wzgledu na to od czego zaczynamy, to musisz pamiętać jak odpowiednio poprowadzić taką firmę by odnosiła sukcesy. Musisz też odpowiednio do tego podejść. Mozesz kilka ciekawych informacji uzyskać tutaj firmaster/pl/ , prowadzenie firmy w ten sposób na pewno bedzie łatwiejsze i skuteczniejsze.

romek2322
Posty: 970
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Własny biznes

Post autor: romek2322 »

Ja na przykład zdecydowałem , że skorzystam z import maszyn z chin .Z tej oferty naprawdę warto teraz skorzystać.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: arleta32 »

Spotkała mnie ostatnio bardzo przykra sytuacja. Okazało się, że jeden z moich rekruterów działał na niekorzyść firmy. Musiałam go zwolnić z dnia na dzień. Ponieważ firma dynamicznie się rozwija potrzebowałam od zaraz osoby, która by zajęła się rekrutacją nowych pracowników. Postanowiłam skorzystać z pomocy firmy Profit Group. Współpracuję z nimi do chwili obecnej i jestem z nich bardzo zadowolona. Znają potrzeby dużych firm i podążają z potrzebami zleceniodawcy.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kraksa »

Jeśli masz własny biznes to musisz mieć zabezpieczenie anty-ddos. Taki atak, zwany inaczej atakiem wolumetrycznym jest trudny do przewidzenia i ma na celu zablokowanie serwisu internetowego, zablokowanie działania całej firmy lub jest elementem większej ilości działań zmierzających do utrudnienia pracy.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Biuro pełni funkcje miejsca pracy oraz jest wizytówka firmy, o czym wiele osób zapomina. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni biurowej wpływa na komfort oraz funkcjonalność biura, co przyczynia sie znowu do jakości pracy, dlatego polecam Wam fit out warszawa .

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Własny biznes

Post autor: tajemnicza »

Prowadząc biznes,bez względu na to z jakiej dziedziny,warto znać przepisy prawa,zasady i obwiązujące przepisy.Dotyczy to prawa pracy,ale też przepisów związanych z przepisami drogowymi czy ubezpieczeniowymi.Mając jakiekolwiek wątpliwości,dotyczące ubezpieczenia naszego lub służbowego auta,warto zajrzeć na stronę Unilink unilink/pl/porady/jak-sprawdzic-waznosc-polisy-oc

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: paryska »

Warto znać przepisy,ale też warto postarać się o bezpieczne i w miarę nowe auto,dzięki którym będziemy bardziej mobilni,szybciej załatwimy wiele spraw. Teraz bez auta ani rusz,dlatego też chcąc dokonać zakupu auta,za niewielkie pieniądze, warto odwiedzić miejsce wyjątkowe,z wieloma ogłoszeniami motoryzacyjnymi,jest to auto giełda samochodowa

ODPOWIEDZ