Porady prawne

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Porady prawne

Post autor: Clamor »

Jeżeli potrzebujecie porad prawnych przy prowadzeniu swojego biznesu to zdecydowanie polecam wam skorzystać z usług tej kancelarii https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy starannie podchodzą do każdego problemu. Sam korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że nigdy się na nich nie zawiodłem. Gorąco polecam!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Porady prawne

Post autor: nosleep »

W życiu zdarzają się różne sytuacje i czasem konieczne jest skorzystanie z porad prawnych. Jeśli nie chcecie iść do prawnika to możecie skorzystać z takich porad online eszkolenia.eduedukacja/pl/konsultacje-prawne/ . To bardzo wygodne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie w czasach pandemii. Na stronie znajdziecie opis w jaki sposób można skorzystać z pomocy prawnika.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Porady prawne

Post autor: roomia »

Mojej znajomej pomógł adwokat z kancelarii gajda-adwokat/pl/ więc może i wy tam spróbujecie sięgnąć po pomoc? Z tego co widziałam to mają tam bardzo duży zakres pomocy prawnej, jest to kancelaria adwokacka więc są tam specjaliści z wielu działów

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Porady prawne

Post autor: Karina0 »

Jeśli chodzi o poradę prawną to będę potrzebowała wsparcia w kwestii prawa rodzinnego. Mam problem z moim nieletnim synem, a nie chciałabym aby go zamknęli w ośrodku dla dzieci. Dlatego koleżanka poleciła mi ten zespół adwokatów radcaprawny-trojmiasto/pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ . Sama korzystała z ich oferty i jest bardzo zadowolona z zakończenia sprawy.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Porady prawne

Post autor: Aśka »

Cóż powiem tak - najlepiej zainwestować w dobrego adwokata jak potrzebujecie konkretnej pomocy w danej dziedzinie. Ja osobiscie korzystałam z adwokatgd/pl/klienci-indywidualni/porady-i-pomoc-prawna/ i nei narzekam, bardzo mi pomogli.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Porady prawne

Post autor: litovelek »

ja mogę polecić msieradzki/pl/alimenty/ który zajmuje sie prawem pracy. Jest zaangażowany, rzetelny i widać, że na prawdę zna się na rzeczy. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Porady prawne

Post autor: korka »

A gdzie konkretnie jest potrzebna pomoc? bo ja z wlasnego doswiadczenia moglabym w okolicach Szczecina polecic kancelarie Weglowski - pomagali mojemu bratu przy dosc ciezkiej sprawie karnej, bo sie chlopak w problemy wplatal i wywalczyli naprawde najnizszy mozliwy wymiar kary. Smialo mozna sie zglaszac, bo maja ludzkie podejscie i rzetelnie swiadcza pomoc prawna

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Porady prawne

Post autor: kendal »

Myślę, że Adwokat Wiktoria Domaradzka będzie dobrym wyborem. Ja jej zaufałam i nigdy tego nie pożałowałam. Prowadziła moją sprawę karną - oczywiście z sukcesem.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Porady prawne

Post autor: dixii »

Jeśli tu ktoś kto szuka pomocy prawnej w zakresie prawa spadkowego ale nie tu w Kraju tylko we Włoszech to zdecydowanie polecam kancelarię emiliakruk/com/pl/prawo-spadkowe/. Mają spore doświadczenie, znają się świetnie na prawie włoskim i są w stanie podjąć spraw, związanych z różnego rodzaju zagadnieniami prawnymi.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Porady prawne

Post autor: nata29 »

Na tej stronie insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/wypadek-samochodowy-w-uk-z-mojej-winy-co-robic/ jest ciekawy artykuł, który myślę, że może okazać się niezwykle pomocny. Między innym dowiecie się tam co robić, gdy wydarzy się wypadek w UK z waszej winy. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą w takiej sytuacji okazać się naprawdę niezwykle pomocne.

ODPOWIEDZ