Porady prawne

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Porady prawne

Post autor: mitril »

Słuchajcie, jak potrzebujecie odpowiedniego prawnika, albo porady to polecam Wam śmiało ekancelaria.tv/ Dodatkowo można jeszcze zadać pytanie prawnikowi.. zdalnie, więc fajna opcja na start.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Porady prawne

Post autor: magiczna »

W sumie ja również potrzebuję porady prawnej, a dokładnie muszę wiedzieć, jak uzyskać dobry wyrok rozwodowy . Wiem, że większość z was nawet o tym nie myśli, ale ja na pewno muszę, bo czeka mnie rozprawa i nie wiem, kogo do niej zawezwać. Na początku myślałam, że sama pójdę, ale z tego, co wiem, mąż szykuje jakieś problemy, to muszę i ja mieć prawnika.

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Porady prawne

Post autor: mamonka »

Po poradę prawną warto udać się do Gliwic, do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak - inaczej Legaleo. To bardzo profesjonalna i rzetelna kancelaria. Mają tam świetnych specjalistów. Zajmą się zarówno rozwodem, jak i sprawą karną.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Porady prawne

Post autor: minella »

Ja polecam kancelarię adwokata Łukasz Węgłowskiego ze Szczecina, która zajmuje się sprawami karnymi, sprawami rodzinnymi, cywilnymi itp. Ja korzystałam z ich pomocy podczas rozwodu. Serdecznie polecam tę kancelarię.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Porady prawne

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli potrzebujecie pomocy prawnej w zakresie alimentów to warto skontaktować się z adwokat alimenty katowice. Najważniejsze, aby adwokat podchodził do każdego ze swoich klientów indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. Alimenty dochodzone są w postępowaniu procesowym, nie będzie to więc wniosek, lecz pozew. Kwota zależy od wielu czynników, między innymi od dochodów osoby, którą pozwaliśmy.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Porady prawne

Post autor: zuzula12 »

W przypadku spraw związanych z prawem karnym mogę Wam polecić usługi, z których sam skorzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie karnym, to polecam Wam sprawdzić stronę adwokatskwiot/pl/obszary-praktyki/prawo-karne/ .

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Porady prawne

Post autor: mitril »

Witam, ja natomiast poszukuje adwokata specjalizującego się w prawie administracyjnym z Łodzi lub okolic Zgierza. Trafiłem w Internecie na stronę kancelarii hucko/pl/index.php/prawo-administracyjne-adwokat-w-lodzi/. Czy ktoś na forum korzystał z ich pomocy w sprawach administracyjny i mógłby podzielić się swoją opinią?

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Porady prawne

Post autor: Julia66 »

Moja znajoma myśli o tym, aby samodzielnie złożyć wniosek i wiem, że sprawdzała możliwość kupienia wzoru o pozew na stronie https://dobrypozew.pl/sklep/wzor-pozwu- ... tepowania/ . Myślę, że wielu osobom się przyda.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Porady prawne

Post autor: furka »

Porada prawna może być potrzebna również w firmie, gdzie pojawia się spór handlowy, gospodarczy, powstały w wyniku działania nieuczciwej konkurencji, w zakresie prawa nieruchomości czy też o własność intelektualną. Można znaleźć różne artykuły na ten temat, jeden z nich znajduje się pod linkiem https://www.tychy.info/wiadomosci/17168 ... sie-roznia

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Porady prawne

Post autor: saymyname »

A w jakim zakresie potrzebujecie wsparcie? Jak chodzi o pomoc w zakresie uzyskania zadośćuczynienia za wszelkie szkody, straty związane z czasami wojennymi, to warto byłoby zgłosić się do firmy https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-internowanie/ - która w tym zakresie ma ogromne doświadczenie.

ODPOWIEDZ