Rolnictwo

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Rolnictwo

Post autor: romek2322 »

Moja koleżanka jest rolnikiem i powiedziałem jej o bardzo dobrej ofercie części do maszyn rolniczych . Z tej oferty na pewno powinno skorzystać bardzo dużo osób.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Rolnictwo

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własne gospodarstwo, zdaję sobie sprawę jak ważne jest chronienie roślin. Polecam Wam rolnikopedia/pl/ochrona-chemiczna-zboz/ , jest to strona na której znajdziecie wiele informacji odnośnie chronienia roślin. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Rolnictwo

Post autor: Rysia »

Jeśli mowa o ochronie upraw to zobaczcie tu agropixel/pl/ Są tu ochraniacze z systemem dźwiękowym. Które chronią uprawy przed zwierzatami leśnymi tj dziki, sarny, jelenie czy zające. W tej ofercie znajdziecie też odstraszacze ptaków.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rolnictwo

Post autor: kobietki33 »

Jak już mowa o rolnictwie, to przyznam szczerze, że mój dziadek od wielu lat zajmuje się tym biznesem i wychodzi mu to naprawdę całkiem nieźle. Sama stwierdziłam, że chce się dowiedzieć czegoś nowego na ten temat i na stronie Agrofoto udało mi się znaleźć wiele interesujących porad i wskazówek. Polecam i wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Rolnictwo

Post autor: patka »

A gdzie zazwyczaj kupujecie akcesoria do oprysków roślin? Polecam poczytać sobie o firmie Agroplast. W ich ofercie można znaleźć akcesoria takie jak na przykład filtry do opryskiwacza ciśnieniowego: agroplast/pl/pl/c/Czesci-do-filtrow-cisnieniowych/64 .

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Rolnictwo

Post autor: kendal »

Skoro mowa o rolnictwie, to warto również wspomnieć o hodowcach trzody. Nie tak dawno zdecydowałam się zainwestować w ruszta dla trzody. Dość długo szukałam oferty, która sprosta moim oczekiwaniom i znalazłam ruszta/pl/oferta/ruszta-dla-trzody Zostawiam wam namiar, gdyby i ktoś z was był zainteresowany.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: Julia66 »

No znam bardzo wiele osób, które na co dzień zajmują się rolnictwem, no i przyznam, że coraz częściej też na ten temat czytam. Ostatnio zainteresował mnie artykuł, który udało się znaleźć na stronie start.gniezno/pl/jakie-zabiegi-wykonuje-sie-na-polach-w-maju/ Wiele informacji w jednym miejscu i już teraz mniej więcej wiem, jak to wszystko wygląda.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: Aśka »

Moi rodzice zajmują się rolnictwem i bardzo często proszą mnie żebym kupiła im różne akcesoria online, bo oni nie bardzo się w tym odnajdują. Już mam zaufany sklep, gdzie znajduję wszystko czego potrzeba otorolny/pl/akcesoria-rolnicze/sznurki-do-pras, ostatnio kupiłam tam sznurek do prasy

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: furka »

Myślę, że rolnictwo od dłuższego czasu, powoli, zaczyna wracać do łask. Ja się bardzo cieszę z tego powodu, bo uważam, że każdemu to wyjdzie na dobre. Odpowiadając na Twoje pytanie, ja polecam hurtownię z artykułami rolniczymi: Aldomarket aldomarket/pl/ . Znajdziesz u nich wszystko, co jest związane z maszynami rolnymi.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Rolnictwo

Post autor: kendal »

Zwróćcie również uwagę na konferencje rolnicze. Najbliższa już niebawem, a na stronie portalwysokichplonow/pl/konferencje-zimowe-syngenta-wydarzenia-branzowe-w-ktorych-warto-brac-udzial/ możecie więcej przeczytać na jej temat. Myślę, że was zainteresuje.

ODPOWIEDZ