Jak zadbać o finanse?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: haanka »

ja od zawsze miałam problem z tym by coś odłożyć, nie mam w ogóle kontroli nad swoimi finansami. Ale pracuje nad tym od kilku tygodni, korzystam na co dzień z aplikacji PROVEMA facebook/com/provema. świetne narzędzie, proste w obsłudze, funkcjonalne.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Draksa1981 »

W dbaniu o finanse najważniejsze jest pilnowanie wystawianych faktur i zeznań podatkowych. Unikamy w ten sposób odsetek i kar za blednie wystawione dokumenty. W naszym biurze opieramy się głównie na programie mega-tech, który wykrywa wszystkie nieprawidłowości.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Dominiśka »

Zawsze też można zdecydować się na inwestycję w wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ . Korzystam z tej aplikacji od niedawna i u mnie sprawdziła się super, możliwości co do inwestycji jest naprawdę wiele także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: kasiunia »

Finanse ... dość szerokie pojęcie i można nad nim rozmyślać w różnych aspektach. Zastanówmy się nad naszymi finansami w przyszłości - czyli wtedy kiedy będziemy już na zasłużonej emeryturze. Człowieka ogarnia strach czy wystarczy nam na godne życie i lekarstwa .Właśnie dlatego o swojej przyszłości trzeba mysleć już teraz. Zajrzyjcie proszę tutaj - ranking kont emerytalnych z pewnością wam pomoże.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: furka »

Zdecydowanie, jeśli chciałabyś pomnażać swoje pieniądze to musisz je zainwestować. Najlepiej jednak założyć konto u licencjonowanego brokera i za jego pośrednictwem inwestować swoje ciężko zarobione pieniądze. Tutaj https://j2t.com/pl/ będziesz miała gwarancję, że możesz liczyć na wsparcie i będziesz mogła szybko wypłacić pieniądze, bez większych opłat.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: zuzula12 »

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z finansami.

jak odzyskać byłą

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że należy coś robić z naszymi oszczędnościami bo ich wartość cały czas spada w związku z inflacją .Czy wiecie co pomaga ograniczyć ryzyko związane z inwestowaniem środków finansowych? Warto pomysleć o co najmniej kilku sposobach na zainwestowanie swoich pieniędzy - nazywa się to dywersyfikacją ryzyka inwestycyjnego.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: roomia »

Szukasz sposobów na rozwój swojej firmy? AFORTI Factor zapewnia przedsiębiorcom kompleksowy pakiet usług, w tym pozyskiwanie finansowania. To świetny sposób, aby nadążyć za dynamicznym rozwojem swojego biznesu. Ponadto możesz skorzystać z indywidualnej opieki Specjalisty oraz konsultacji z Biurem Analiz

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Kamilla36 »

A może myślicie o tym, aby w odpowiedni sposób odseparować biznes i rodzinę? Bardzo często niestety może dojść w tym temacie do wielu problemów, dlatego odpowiednią formą zabezpieczenia może być fundacja rodzinna. Przeczytacie o niej nieco więcej korzystając ze strony https://litigato.pl/fundacja-rodzinna-2/ . Tam macie też w tym temacie właściwą pomoc.

ODPOWIEDZ