Jak zadbać o finanse?

Awatar użytkownika
TeraNegron
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:30 pm

Jak zadbać o finanse?

Post autor: TeraNegron »

Jak zadbać o finanse w rodzinie? Nie jestem w tym dobry, dlatego szukam profesjonalnych i sprawdzonych porad. Myślałem o jakimś blogu poświęconym takiej tematyce. Nie wiem, może to portfel24.eu będzie odpowiednie? Jeżeli znacie się na tym to koniecznie doradźcie mi coś dobrego i sprawdzonego. Liczę tutaj na Waszą pomoc.
Rozkosz jest jak pszczoła - miodu trochę, a żądła i boleści wiele.

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: ZonataOla »

Podpinam się do pytania.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: grama »

Dobra księgowa, rozsądek i współpraca z rzetelnymi firmami to nasza recepta na sukces i dbanie o finanse. W zeszłym roku zmieniliśmy firmę transportową i to był bardzo ważny punkt, bo zatrudniliśmy w podobnej, wciąż atrakcyjnej cenie firmę, która jest kompetentna i która całkowicie wywiązuje się z umowy. Własnie dlatego bardzo polecam Tica-logistics z Poznania ticalogistics/pl/uslugi-logistyczne/. To firma logistyczna, która ma doświadczenie w branży, jest terminowa i po prostu rzetelna, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: otra »

Dokładnie tak, podstawa to dobry specjalista od finansów, czyli księgowa. My korzystamy z usług licencjonowanego biura podatkowego w Bydgoszczy – Casus Beata Pospieszała-Jędrzejczak biurocasus/pl/ksiegowosc.html. Oni mają kompleksowe usługi, zajmują się nasza księgowością, kadrami, płacami, potrafią doradzić w sprawach podatkowych i są całkowicie rzetelni. Ceny maja przystępne, to profesjonaliści w każdym calu, polecam.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Dominika »

Ostatnio wiele słyszymy o tym, aby oszczędzać na dogodne życie na emeryturze. Mój mąż w pracy przystąpił do programu PPK. Okazuje się, że pracownicze plany kapitałowe to całkiem dobre rozwiązanie. Fakt, nie uzbieramy aż takich pieniędzy ale zawsze to dodatek to do emerytury, który będzie dziedziczony. Co myślicie o PPK ? Dobry sposób aby zadbać o finansową przyszłość?

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: litovelek »

A jezeli chodzi o odliczenie ikze To już ogarnęliście temat ? jak nie to warto własnie zajrzeć na generali, tam jest sporo ciekawych informacji na ten temat.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Zaklinaska »

Jeśli chodzi o ppk to faktycznie wiele osób ,które zrezygnowały teraz żałuja, zresztą w wielu publikacjach w necie można poczytać ze przynoszą one zysk rogala/pl/ponad-150-zysku-w-ppk-po-zaledwie-12-miesiacach/ Więc warto w taki właśnie sposób oszczędzać na przyszłość.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Draksa1981 »

Młode osoby często nie zastanawiają się nad tym jak ich życie finansowe będzie wyglądać za kilka lat. Kwota, która jest odkładana parze naszych pracodawców na emeryturę, nie zapewni nam godziwego życia w przyszłości. Ja postanowiłam skorzystać z założenia indywidualnego konta emerytalnego, które pracuje na moje zyski w przyszłości. Fajne jest to, że odłożone pieniądze nie przepadają, tyko można je dziedziczyć generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/czy-warto-przeniesc-oszczednosci-na-ike-i-ikze. Więc jeśli ja nie skorzystam, to moje dzieci.

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Bansala »

Dzisiaj, jak ktoś chce zadbać o swoje oszczędności, żeby nie straciły wartości, to przede wszystkim swoje pieniądze przestać powierzać bankom i zainwestować w coś, co nie traci wartości. Mnie, jak na razie przyszło do głowy, żeby kupić jakąś złotą biżuterię lub numizmaty z lombard Warszawa. Widziałam ich ofertę na Allegro.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jak zadbać o finanse?

Post autor: Kamilla36 »

Jak już uda Ci się zaoszczędzić, polecam zastanowić się nad inwestowaniem swoich pieniędzy. To dobry sposób na szybki zarobek. Szczególnie polecam Ci zdecydować się na coś z szerokiej oferty ze strony: ipopema/pl/ . Mnie najbardziej zainteresował dostępny fundusz inwestycyjny.

ODPOWIEDZ