Niszczenie dokumentów w firmie

fantazja
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 12, 2020 9:48 pm

Niszczenie dokumentów w firmie

Post autor: fantazja »

Zazwyczaj w firmie dokumentacja zawiera poufne informacje, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Warto wtedy skorzystać z usług firmy, które profesjonalnie usunie nam takie dokumenty. Ciekawą ofertę znalazłam tu: esbud/pl/oferta/niszczenie-dokumentow/. Myślę, że to ważny temat. Ceny są korzystne i firma gwarantuje szybkie terminy realizacji. Trzeba pamiętać, że w ten sposób nie tylko stosujemy się do wytycznych, ale przede wszystkim dbamy o środowisko. A Wy jakie działania podejmuje w tym zakresie?

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Niszczenie dokumentów w firmie

Post autor: akacja56 »

Do takich rzeczy na pewno przyda się dobra niszczarka. Warto tutaj też pomyśleć o system archiwizacji dokumentów , który przyda się na pewno pod wieloma względami w frmie, aby dokumentacja i dane według Rodo były bezpieczne.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Niszczenie dokumentów w firmie

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o bezpieczne niszczenie dokumentów w firmie to polecam firmę niszczeniedokumentow.eu/. Mają wieloletnie doświadczenie w tej branży, dysponują zespołem profesjonalnie przeszkolonych pracowników. Można liczyć na terminowy odbiór dokumentów i certyfikat potwierdzający ich bezpieczne zniszczenie. Ponadto możesz zakupić u nich niszczarki na bieżące potrzeby.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Niszczenie dokumentów w firmie

Post autor: magiczna »

Często RODO tego wymaga, dlatego u mnie w kącie niszczarka stoi. Co prawda nie jest zbyt często używana, raptem kilka razy w tygodniu, ale i tak uważam, że to ważna sprawa. Nie chciałabym, żeby jakieś poufne dane wyciekły ogólnie z naszego komputera. Kolejna sprawa, że nie jestem ich pewna. Muszę usługi rodo zamówić z RKRODO i ogólnie z nimi o tym pogadać.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Niszczenie dokumentów w firmie

Post autor: furka »

W przypadku wrażliwych danych osobowych, należy obchodzić się z dokumentami w bardzo dyskretny sposób. Jeśli chodzi o ochronę danych to zajmuje się nimi IOD. Więcej na ten temat możecie przeczytać w artykule naturabiznesu/pl/czym-sa-uslugi-iod/

ODPOWIEDZ