W co inwestować ?

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

W co inwestować ?

Post autor: Pańcia »

Sama Zastanawiam sie w co najbardziej opłaca się zainwestować. Co do tego to jest wiele różnych przykładów. Obecnie myślę, ze fundusz inwestycyjny to dobry pomysł. Wiadomo, że jak chcemy się czegoś dorobić to musimy inwestować. W ten sposób możemy coś osiagnąć i jakoś zarobić.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: grama »

Dobrze jest zainwestować w swojej firmie w technologię sieciową, czyli okablowanie strukturalne. To był strzał w dziesiątkę i zdecydowanie warto zagłębić się w ten temat. U nas zajęła się tym firma S-Cabling z Leszna s-cabling/pl/oferta/cobinet. Oni są bardzo rzetelni, mają usługi w dobrych cenach i są kompetentni, wiedza co robią, polecam ich serdecznie.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: sepa »

Myślę, że czasami inwestowanie w firmie nic nie da zanim nie zmieni się w niej kilku rzeczy. My zdecydowaliśmy się na restrukturyzację naszego przedsiębiorstwa z Kancelarią Ekonomiczno-Prawną Doradca z Warszawy doradca.mail/pl/oferta/restrukturyzacja-przedsiebiorstw. Tylko ich fachowa pomoc i kompetencja uchroniła nas przed bankructwem. Zmiany zaproponowali na podstawie audytu i mieli 100% racji, warto im zaufać, bo wiedzą co robią, polecam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: oran »

Zależy z jakiej jesteś branży. My u siebie inwestujemy w dobre jakościowo produkty, no i ostatnio zmieniliśmy wzorniki na te od producenta wzorników kolorów Scaffo scaffo/com/oferta/wzorniki/. To rzetelna firma, ich produkty są bardzo pomocne dla naszych klientów, mają świetne ceny, no i zamówienia realizują terminowo, polecam ich bardzo serdecznie.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: nero »

Tu trzeba uważać, bo różnie się zdarza. Najlepiej pójść po poradę prawną wcześniej do radcy prawnego. Ja zanim w firmie zaczęłam inwestować, to miałam już obsługę prawną z Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Zawadzkiego w Szczecinie kancelaria-zawadzki.eu/zakres-uslug/oferta-dla-przedsiebiorcow. To świetny specjalista, wie co robi, jak pomóc, dzięki niemu uniknęliśmy niezłej wtopy i utopienia środków. Ma korzystne ceny i jest rzetelny, polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: flow »

To prawda, najlepiej skonsultować się z kimś gdy chcemy inwestować. My tak zrobiliśmy, gdy zdecydowaliśmy się na aplikację mobilną biznesową. Naszą aplikację stworzyła firma FMCode Marek Floriańczyk z Warszwy fmcode/pl/aplikacje/dla-biznesu i spisali się przy tym super. Mają bardzo dobre ceny, aplikacja działa bez zarzutu i sprawdza nam się super, polecam.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: leana »

Obecnie? W środki ochrony pracowników. Zdrowie jest teraz najważniejsze, więc my inwestujemy w plexi, rękawiczki, maseczki, ale najlepiej nam się sprawdzają przyłbice, przede wszystkim dlatego, że w nich można bez problemu, normalnie pracować cały dzień, a jednak ta ochrona twarzy jest. My środki ochrony, w tym przyłbice , zamawiamy ze sklepu internetowego Progressmed progressmed/pl/przylbice-ochronne. Oni mają świetne ceny, szeroki asortyment i zdecydowanie warto się u nich zaopatrzyć, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: eem »

To prawda, najlepiej skonsultować się z kimś gdy chcemy inwestować. My tak zrobiliśmy, gdy zdecydowaliśmy się na aplikację mobilną biznesową. Naszą aplikację stworzyła firma FMCode Marek Floriańczyk z Warszwy fmcode/pl/aplikacje/dla-biznesu i spisali się przy tym super. Mają bardzo dobre ceny, aplikacja działa bez zarzutu i sprawdza nam się super, polecam.
W apki zdecydowanie warto inwestować, zwłaszcza gdy ma się firmę, która bazuje na tego typu rzeczach. My też korzystaliśmy z usług firmy, która wykonała dla nas na zamówienie aplikacje mobilne - firma LAB6 lab6.biz/oferta. To bardzo rzetelna firma, są kompetentni i znają się na tym co robią. Mają przy tym korzystne ceny, no i można się z nimi bez problemu dogadać, polecam ich serdecznie.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: soya »

Według mnie warto inwestować w biznes. Jak prowadzicie swoją działalność, może warto przykładowo ją rozbudować? Wprowadzić jakieś nowsze innowacje pod względem wyposażenia etc. Zobaczcie tutaj habasit/com/pl/monolithic-belts.htm jakie świetne przykładowo możecie kupić taśmy do przemysłu. Na pewno przyspieszą one cały proces produkcji.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: aacca »

No właśnie ja również uważam, że należy obecnie inwestować w siebie i własne zdrowie, dlatego maseczka przede wszystkim :). Wiem, że teraz obostrzenia są zwiększone i trzeba chodzić w maseczkach także na świeżym powietrzu, więc przydałoby się więcej maseczek w zapasie i to najlepiej wielorazowych, żeby jednak zadbać o środowisko. Ja swoje kupuję regularnie u sprawdzonego producenta Polontex z Częstochowy polontex/com/pl/katalog/maseczki-na-twarz-2. Oni mają korzystne ceny, dobrej jakości maseczki, a przy tym fajne wzory, polecam gorąco.

ODPOWIEDZ