Gadżety reklamowe - warto?

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: marysia8383 »

Warto też zainwestować w tradycyjne formy jak ulotki, czy plakaty. Wszystko to załatwi ci drukarnia internetowa. Tym bardziej teraz, kiedy wirus znowu jest w natarciu lepiej korzystać z takiej formy współpracy.

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: deborah »

Gadżety reklamowe to całkiem fajny pomysł. Dodatkowo polecam wzmocnić promocję tradycyjnymi formami - super sprawdzają się flagi reklamowe :)

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: maui »

Warto, bo wbrew pozorom to też jest cześć naszej reklamy, która powinna jak najlepiej docierać do naszych klientów. U nas najlepiej sprawdzają się robione na zamówienie magnesy i breloczki. Je wykonuje producent WISplast wisplast/pl/kategoria/produkty-reklamowe/ i musze przyznać, że spisują się doskonale. Mają korzystną ofertę, dobrze skonstruowaną, przy tym dobre stawki cenowe, a same produkty są solidnie zrobione, prezentują się nienagannie, polecam.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: AniaSania »

Każdy sklep czy biznes trzeba reklamować. Dobrze, że w sieci dziś funkcjonują sklepy z ubraniami takie jak sklep Brytyjka.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Klaudia M. »

Ja uważam, że na pewno warto. Dobrym pomysłem jest także wynajęcie hostess, które w galeriach handlowych, albo na eventach będą takie gadżety rozdawać. To fajna i sprawdzona forma promocji, najlepiej, jeśli masz produkty dla pań to niech gadżety rozdają panowie i na odwrót. Ładni ludzie przyciągają uwagę. A jeśli masz fajny gadżet, który się przyda to tym bardziej doskonały marketing. Znam świetną agencję modelek w Warszawie, która zajmuje się takimi rzeczami: individual/pl/ To profesjonalna i mająca długie doświadczenie firma. Na pewno będą mogli udzielić wielu przydatnych wskazówek.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: Klaudia »

Gadżety reklamowe są bardzo ważne. Dlatego też każdemu bardzo zależy na jak najlepszej formy reklamowej. Dlatego też może warto zapoznać się z ofertą firmy Exposite która to zajmuje się tworzeniem i produkcją materiałów POS. W końcu nie ma to jak bardzo dobrze uwidoczniony produkt czy usługa naszej firmy. Także według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: asztarte »

Bardzo fajne gadżety - naszywki i breloki wykona wam firma IMAR imarsc/pl/ ze Złotoryi. To świetni profesjonaliści, doskonale wykonują produkty, także na bank będziecie z nich zadowoleni. My współpracujemy z nimi już od dawna i bardzo dobrze nam się ta współpraca układa.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: profesjonalna »

Jedni powiedzą, że tak, inni, że nie, ale faktem jest, że to zależy od naszego celu i biznesu, jaki prowadzimy. Niektórym się wydaje, że takie artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe gadżety nie są niczym konkretnym. A ja sądzę, że klient koniec końców może nam podziękować za taki gest. I że będzie sobie nas dobrze i mile kojarzył.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: aldona »

Jasne że warto, ja mam w biurze kilka rodzajów gadżetów jak kubki firmowe, czy długopisy jak i smyczki, teraz jeszcze będę korzystac z oferty firmy hexdruk/pl/druk-wizytowek-skladanych Odnośnie druku wizytówek składanych. Mam nadzieję że uda mi się wszystko szybko załatwic aby miec je juz u siebie.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: zuzula12 »

Pewnie że warto! Gadżety reklamowe to zawsze dobry sposób na reklamę. Sprawdźcie na takie gadżety reklamowe dopasujcie takie do swojej firmy, Zamówcie je ze swoim logo i cieszcie się swoimi produktami. Dzięki temu na pewno uda wam się zrobić fają reklamę dla swojej firmy.

ODPOWIEDZ