Gadżety reklamowe - warto?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: jula »

Według mnie każda forma reklamy jest skuteczna. Wiadomo, teraz każdy skupia się na reklamie w internecie ale nie powinno się zapominać o gadżetach reklamowych, które też mają moc :) Tutaj ateko/pl/kategorie/kalendarze/kalendarze-autorskie/ znajdziecie świetne kalendarze z nadrukiem. Zobacz sobie ofertę, może akurat ci się spodoba.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie koniecznie na stronę designcart/pl/aktualnosci/88-ile-trwa-pozycjonowanie-sklepu-internetowego.html tutaj macie mnóstwo informacji o pozycjonowaniu w sieci. Tam jest też ciekawa moim zdaniem najlepsza oferta od firmy profesjonalnej która się tym zajmuje.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również pomyśleć o czymś takim jak notesy z gumką. Widziałam że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie może wam zaproponować firma capira/pl. Mają bardzo duże doświadczenie w tego typu gadżetach reklamowych, więc myślę że będą w stanie zaproponować wam jakieś ciekawe rozwiązania dopasowane do waszych potrzeb

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: kajaa »

Ja uważam, że warto zainwestować w kalendarze reklamowe. Gadżety reklamowe świetnie się sprawdzają i faktycznie działają przyciągając uwagę klientów. Poza tym warto zainwestować w reklamę w sieci.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli szukasz firmy która wykona dla ciebie odpowiednie gadżety reklamowe to wykorzystaj tą drukarnię https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek U nich zamówisz online wizytówki, foldery reklamowe czy banery. Wszystko to w dobrych cenach i z szybką dostawą oraz wysokiej jakości.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Gadżety reklamowe - warto?

Post autor: magiczna »

Wydaje mi się, że warto pomyśleć o rozwiązaniach takich jak na przykład długopisy reklamowe , bo moim zdaniem ważne jest, żebyśmy zdecydowali się na kompleksowe działanie. Stąd właśnie zerkam sobie, jak mogę sobie pomóc. I takie gadżety są na pewno tanie, ergonomiczne, a do tego wspierają nasz biznes.

ODPOWIEDZ