Jaka sala konferencyjna?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Jaka sala konferencyjna?

Post autor: Gacei54 »

Witam bardzo serdecznie. Czy jesteście mi w stanie polecić jakąś naprawdę dobrze wyposażoną salę konferencyjną? Ja właśnie dość pilnie czegoś potrzebuję. Całkiem ciekawie prezentuje się na przykład https://www.restauracjafilharmonia.pl/s ... erencyjne/ Co uważacie?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: camio »

Byłam ostatnio na konferencji w hotelu Łysoń. Miejsce wspaniałe. W dodatku okazało się, że moja przyjaciółka będzie miała tam także ślub, bo sala weselna w Bielsku-Białej, a konkretnie w Andrychowie, znajduje się w tym samym obiekcie :) Naprawdę polecam tych Państwa.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: asztarte »

My mieliśmy konferencję w okolicy Warszawy w hotelu Milord w Pułtusku milordhotel/pl/ Hotel jest profesjonalnie przygotowany do urządzania konferencji, wszystko było z ich strony sprawnie zorganizowane, mają przemiłą obsługę, komfortowe sale i pokoje. Także zdecydowanie mogę to miejsce doradzić, na pewno będziecie z ich usług zadowoleni.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: AniaSania »

Na specjalne wyjścia przyda się nam torebka wizytowa w kwiatki. Ostatnio dodatki dobieram przez internet.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: danuśka »

We Wrocławiu jest bardzo fajny lokal gdzie można zorganizować konferencję, a mam na myśli Glamour glamour-wroclaw/pl/ . Posiadają klimatyzowaną salę, rzutnik, ekran, flipchart, własne nagłośnienie czy internet bezprzewodowy. O przerwy kawowe, lunch i inne posiłki nie trzeba się też zupełnie martwić.

Stopyrek
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 13, 2020 1:06 am

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: Stopyrek »

Najlepiej mieć swoją sale konferencyjną i ew. podnajmować innym. U nas w firmie salę konferencyjną kompletowali projektanci z firmy Nonameoffice/pl Podzielili teren firmy na dwie części i wydzielili salkę konferenecyjną. Ściany zbudowali z paneli ściennych nonameoffice/pl/panele-scienne/

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: Kamila »

A co byście powiedzieli na salę konferencyjną w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza? Ja widziałam ją ostatnio na stronie internetowej koronakarkonoszy/pl/sala-konferencyjna/ i musze przyznać, że przypadła mi ona do gustu. Sala posiada klimatyzację oraz dostęp do internetu, a także możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Co Wy na to?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: aklinka »

Zależy gdzie szukacie, ale jeśli chodzi o Warszawę to uważam, że najlepiej konferencje organizować w doubletreewarsaw/pl/poznaj-hotel/o-nas/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=56480 ponieważ jest to miejsce kompleksowo wyposażone i są warunki do zorganizowania nawet dużego eventu

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: kendal »

Jeśli w planach macie organizację imprezy firmowej czy spotkania biznesowego, to usmiech.szczecin/pl/ w Szczecinie jest świetnym wyborem. Możecie tutaj liczyć na profesjonalną obsługę, ale również smaczną, polską kuchnię.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jaka sala konferencyjna?

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na hotele spa podlasie w ich ofercie znajdziecie też wynajem sali konferencyjnej czy organizację przyjęć biznesowych czy okolicznościowych. Myślę, że to dobra i atrakcyjna oferta, z którą warto się zapoznać.

ODPOWIEDZ