Własny biznes

deborah
Posty: 523
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Ja osobiście polecam inwestycję w Agencja Interaktywna Kraków lub agencję marketingową. Najlepiej jest się oddać w ręce specjalistów ;)

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: wiktoriaula »

Własna działalność powinna opierać się przede wszystkim na dobrych relacjach między wykonawcą a klientami. Na stronie luceossmart/com/post/portal-klienta-jako-wsparcie-zespo%C5%82u-obs%C5%82ugi-serwisowej możecie dowiedzieć się o tym, że system Luceos Smart został rozszerzony o nowy moduł o nazwie Portal dla klienta. Dzięki niemu klienci otrzymują możliwość wprowadzenia nowego zgłoszenia oraz wglądu w inne udostępnione im dane.

Zaklinaska
Posty: 115
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Zaklinaska »

Z pewnością warto współpracować z agencja marketingową. Oni potrafią wypromować biznes jak mało kto. Wiem bo mój mąż na stale współpracuje z amplifying/pl/ To bardzo sprawnie działająca agencja i pozyskali mu wielu nowych klientów, głownie w sieci. ale teraz przy obecnej pandemii to bardzo dobre rozwiązanie.

kendal
Posty: 644
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własny biznes

Post autor: kendal »

Coraz więcej osób myśli o tym, aby otworzyć własny biznes. Najlepiej chyba połączyć zainteresowania z pracą - wtedy taka praca będzie przynosić nam radość i satysfakcję. Sama niedawno zaczęłam praca trener personalny i chociaż poczatki były ciężkie, jestem z siebie dumna.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Pańcia »

Można też pomyśleć o rozwoju własnego biznesu bo wydaje mi się że to moze skutkować większymi zyskami . Jeżeli prowadzisz wlasną restauracje to taki kurs coffee-support/com/kurs-baristy/ na pewno przyda się dla Ciebie i twoich pracowników.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: emeraldlady »

Własny biznes to fajna sprawa, ale trzeba mieć świadomość, że nagle na głowę spada tyle obowiązków, że nie każdy jest gotów je udźwignąć. Poza administracyjnymi sprawami trzeba mieć na uwadze, że trzeba wyposażyć swoje stanowisko pracy i biuro. Drukarka do biura jest raczej nieco inna niż ta do warunków domowych, choć i takie się zdarzają. Macie duże firmy czy raczej małe?

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Własny biznes

Post autor: paulajanicka »

Jeśli macie pomysł to oczywiście działajcie. Jeśli chcecie otworzyć własną firmę np. sklep odzieżowy to warto znaleźć firmę, która wszystkim się zajmie np. produkcją mebli czy kwestią ich złożenia na miejscu. Na stronie ergostore/pl/oferta/montaz-i-uslugi-serwisowe/ możecie znaleźć więcej informacji na temat Ergostore. Firma ta ma sporą wiedzę i na pewno będziecie zadowoleni z ich szybkich i profesjonalnych usług w dobrej cenie.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Annika »

My mamy gabinet kosmetyczny, więc doradzę wam, że jeśli chodzi o meble do gabinetów kosmetycznych to wysoką jakość znajdziecie w sklepie internetowym Kazaro. My niedawno kupiliśmy u nich świetne fotele z podgrzewaniem kazaro/pl/p/1594/fotel-kosmetyczny-medico-ii-plus-z-podgrzewaniem-bialy Są bardzo solidne, komfortowe i wytrzymałe, doskonale nam służą. Z tej samej firmy mamy urządzenia kosmetyczne, taborety, pomocniki czy akcesoria, solidnie można się tam zaopatrzyć i nie przepłacić.

malika
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 10:35 pm

Re: Własny biznes

Post autor: malika »

Jak nie macie tyle gotówki ile wam potrzeba polecam pożyczki pozabankowe Open cash. My od nich braliśmy pożyczkę, firma godna polecenia, naprawdę mega korzystne warunki dali.

aldona
Posty: 89
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Własny biznes

Post autor: aldona »

Jak chodzi o prowadzenie biznesu to ja mam biuro rachunkowe i powiem że idzie całkiem nieźle, teraz muszę zamówic nowy laptop do pracy i zastanawiam się nad lapkiem opisywanym tutaj thinkbooki/pl/seria-thinkpad-x1-nano-dopracowana-w-kazdym-calu/ Ktoś z was może ma ten model od Lenovo i może coś powiedziec na jego temat? będę wdzięczna za każdą pomoc.

ODPOWIEDZ