Własny biznes

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kamilka45 »

Jak się ma własny biznes i w kierunku branży sieciowej jako sklep online to warto zerknąć na oferty systemu płatności dla sklepu na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Moim zdaniem bardzo dobra propozycja i bezpieczna dla kupujących na platformie naszego sklepu.

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Własny biznes

Post autor: samssa »

W końcu przeszłam na pracę na własny rachunek. Założyłyśmy z siostrą salon fryzjersko-kosmetyczny, chociaż ten rok był ciężki to jakoś dajemy radę. Teraz mamy oblężenie przedświąteczne. Niedawno kupiłam kilka nowych urządzeń do salonu m.in. golarkę bezprzewodową babylissPRO FX. Świetnej jakości jest to urządzenie, kilka razy już używałam, spisuje się super.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Własny biznes

Post autor: Grażyna29 »

Oczywiscie jeżeli pragniecie założyć własną firmę to musicie posiadać dobry biznesplan. Ciężko go napisać samemu i ja polecam wam gl-uslugi/pl/ poniewaz poprzez skorzytsanie z ich usług możecie świetnie wejść w biznes. Na ich stronie znajdziecie wiele informacji na temat prowadzenia własnego biznesu. Ja korzystam z ich usług do dzisiaj ponieważ mają też opcję dofinansowań. Polecam

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Pańcia »

A pomyślałeś o tym by zadbać o zastrzeżenie znaku towarowego? Ludzie wiele lat pracują na swoją markę a później ktoś im to zabiera.. Lepiej się ubezpieczyć, tym bardziej, że tutaj znakitowarowe/com/pl/ można taki znak zarejestrować bardzo szybko.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Clamor »

Tworząc własny biznes ważnym jest, aby korzystać z jak najlepszych rozwiązań godnych poleceniach. Właśnie dlatego, jeżeli chodzi o drukarnie, to z czystym sumieniem mogę polecić usługi https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... nowa-m-19/ . Nie widziałem nic tańszego w sieci, a na innych forach ta firma ma bardzo dobre opinie.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własny biznes

Post autor: kendal »

Wiecie coś więcej na temat testu gallupa? Wlaśnie trafiłam w sieci na ten artykuł cludo/pl/test-gallupa-czyli-co-pracodawcy-chca-wiedziec-o-naszych-talentach/ i bardzo zainteresował mnie ten temat. Jestem ciekawa, jakie jest wasze zdanie i odniesienie do tego tematu.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: wiktoriaula »

Każdy kto prowadzi swoją działalność musi mieć świadomość, że mogą występować w niej różne trudności np. z klientami. konflikt interesów zamawiających z wykonawcami to bardzo częsty problem w firmach, dlatego warto skorzystać z cennej wiedzy i informacji, którą można zdobyć podczas oferowanych kursów i szkoleń online. Prowadzone są one przez świetnych specjalistów, którzy wszystko dokładnie wytłumaczą i doradzą jak działać w takich sytuacjach.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Własny biznes

Post autor: krysia1844 »

Własna firma to też duża odpowiedzialność względem całego zespołu..jednak prowadząc własną firmę warto zadbać o komfort pracowników, może poprzez zamontowanie klimatyzatora? :) Zawsze w leci ochłodzi pomieszczenia, a zimą może je nawet ogrzać. Ja polecam kupić taki klimatyzator na czystyklimat/pl/12-klimatyzatory, do tego po uprzednim kontakcie mogą nam pomóc zamontować taką klimatyzację na terenie Wrocławia.

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Oczywiście, że ma sens! A najlepszym pomysłem jest zaczęcie sprzedaży online. Zainwestuj w rzetelną Agencję marketingową zajmującą się Tworzenie sklepów Gdańsk. Mi osobiście bardzo pomogli i nie wyobrażam sobie prowadzić firmy bez ich współpracy.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: roomia »

Mi się marzy tania franczyza kurierska , uważam że nie jest to trudna praca a może wygenerować dobry dochód. Oczywiście w lokalu oferowałabym jeszcze inne usługi, im więcej tym lepiej :) Może lotto? :D

ODPOWIEDZ