Własny biznes

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kochanka »

U mnie własny biznes, to po prostu lata hobby, z którego postanowiłam czerpać finanse. Tu też miałam fajne wsparcie początkowe od agencji mmsummit/pl/ która podziałała dla mnie marketingiem internetowym. To mega ważne, bo już od pierwszych chwil pomagali mi nakręcać zainteresowanych klientów.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: kobietki33 »

W prowadzeniu biznesu na pewno warto będzie się zainteresować stroną jaką jest itnes/pl/komputery-hp-260-g4/komputer-hp-260-g4-23h30ea-mini-desktop-i3-10110u-ram-8gb-ssd-256gb-windows-10-pro-1-rok-on-site.html znajdziesz tutaj laptopy i komputery, który w biurze będzie niezastąpiony. Na pewno warto będzie się zainteresować tą stroną.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Annika »

Może wam się też przydać sprawdzona firma, w której kupicie porządne czyściwa przemysłowe, celulozowe i włókninowe - Barneo. Ja prowadzę salon kosmetyczny i zaopatruje się w czyściwa właśnie u nich barneo/pl/pl/fryzjerstwo-i-kosmetyka/ Jestem zadowolona, że na nich trafiłam, mają produkty w dobrych cenach i wysokiej jakości.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: soya »

A czy wiecie może gdzie warto kupić bemar jezdny ? A tak wiecie pytam, bo otwieram gastronomiczny punkt w moim miasteczku i tak szukam dobrego wyposażenia. Słyszałam generalnie sporo o sklepie Gastromania. Może właśnie tam powinnam się zgłosić?

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Własny biznes

Post autor: daga »

Okazuje się, że mamy wciąż nowe pomysły i to często trafne. Dlatego ja mogę podpowiedzieć, że gotowe spółki to bardzo dobry pomysł na to, jaki biznes rozwinąć. Może niekoniecznie uda nam się wszystko wyłapać, ale na pewno coś pod moje zainteresowania znajdę. A to już na pewno coś dobrego.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: wiktoriaula »

Własna działalność to także możliwość pracy w elastycznych godzinach, która może mieć charakter pracy zdalnej jak i wykonywanej w biurze. Dużo osób ceni sobie takie rozwiązanie i czyni je bardziej szczęśliwymi. Na stronie okiemkobiety/pl/praca/kobieta-pracownik-i-elastyczny-czas-pracy-jakie-daje-jej-korzysci/ możecie sobie poczytać więcej na ten temat. Być może wiedza tam zawarta zmotywuje was do zmian w swoim życiu.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Własny biznes

Post autor: sowwa »

Są tu osoby prowadzące własny salon fryzjerski? Nie żalujecie tego kroku? Mam już powoli dość pracowania dla kogoś ale trochę się boję jak sobie poradzę. Chociaż w sumie zwalnia się niedługo blisko mnie fajny lokal, tylko jeszcze mam dylemat jaki sprzęt, zastaawiam się nad marką BabylissPRO, korzystacie?

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Własny biznes

Post autor: saymyname »

A jak tam w ogóle orientujecie się co jest się dzieje na świecie? Jak prezentuje się aktualnie rynek pracy europejski? Jak można wybić się ze swoim biznesem? Ja znalazłam całkiem niezły portal informacyjny na ten temat onepx.co.uk możecie sobie poczytać tamtejsze wiadomości.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Własny biznes

Post autor: camio »

Jak dbacie o bezpieczeństwo danych swojej firmy? Robicie kilka kopii tej samej rzeczy?

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Własny biznes

Post autor: paulajanicka »

Prowadzenie własnej działalności to spore wyzwania, ale także możliwości. Na stronie dbklogistics/com/ możecie poczytać o ofercie firmy, która od wielu lat działa prężnie na rynku i zapewnia wysokie możliwości logistyczne. Ich cechą wyróżniającą jest to, że wykazują duże zaangażowanie we współpracę na rzecz wspólnych korzyści i skoordynowanych wysiłków oraz uczciwość biznesowa i wiarygodność.

ODPOWIEDZ