Własny biznes

Awatar użytkownika
Sati_trollik
Posty: 8
Rejestracja: śr lut 28, 2024 7:12 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Sati_trollik »

Macie jakieś sprawdzone propozycje na pierwszy biznes?
Kochać samego siebie - to początek romansu na całe życie

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Własny biznes

Post autor: magiczna »

Jestem pewna, że wiecie, jak mam zrobić odpowiednie opcje pod kątem rozwoju swojej firmy. Na pewno programiści sięgną po coś takiego jak python po polsku , ale co jeszcze polecalibyście? Dla mnie to naprawdę kluczowe, pomocy.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Czy chcecie poznać sekrety kreatywnego myślenia ? - to z pewnością wam się przyda, bez względu na to czy prowadzicie biznes czy pracujecie na etacie. Oczywiście ,pomysłowość i kreatywność w biznesie będzie miała bezpośrednie przełożenie na wasze wyniki finansowe. Proponuję wam zainteresować się firmą szkoleniową Human Skills, tam znajdziecie zajęcia związane z tym zagadnieniem.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Własny biznes

Post autor: saymyname »

Mówią, że w biznesie, aby wyprzedzić konkurencję to trzeba iść zgodnie z technologią i innowacjami. Dlatego ja też chcę teraz wprowadzić u siebie voicebot do obsługi klienta. Myślę, że jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwoli ono sprawniej obsługiwać klientów, wręcz natychmiastowo im odpowiadać na zapytania.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: jankat »

Pamiętajcie, że zmieniły się przepisy dla przedsiębiorstw dotyczące ochrony środowiska. Jeżeli chcecie zasięgnąć wiedzy w tym temacie to zwróćcie się do https://projectzerowaste.pl/spoleczna-o ... c-biznesu/

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własny biznes

Post autor: kendal »

Dzięki outsourcingowi IT od Enicom, firmy mogą osiągnąć większą skalowalność i elastyczność w zarządzaniu swoją infrastrukturą informatyczną.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: soya »

W moim domu od jakiegoś czasu mówi się o tym, że w firmie czas na nowości i nie wiem na razie, gdzie ja to znajdę. I jak na razie to jednak osłony przewodów chcę kupić. a to naprawdę trudna sprawa jest. Może jednak warto to jednak wskazać? No i jak w ogóle porozmawiać na ten temat pod względem nowoczesnego podejścia?

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Fermina »

A nie myśleliście o handlu w internecie, teraz można założyć sklep na różnych platformach na przykład na Prestashop, dodatkowo jak zdecydujemy sie na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ to zdecydowanie będziemy mieli większą ilość kupujących.

ODPOWIEDZ