Własny biznes

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: furka »

Jak macie własne biznesy to na pewno interesuje was też to jak skutecznie je reklamować. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to tutaj imperium-kobiet/pl/forum/ przeczytacie dobre wskazówki które można wykorzystać na waszych stronach www i sklepach internetowych.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Własny biznes

Post autor: akacja56 »

Jak ma się własny biznes to warto pomyśleć o odpowiednim zarządzanie dokumentami , gdzie będą miały zawsze swoje miejsce i nie będą ginąć nigdzie, podczas kontroli, aby mieć wszystko na oku.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: arleta32 »

W końcu znalazłam się w bardzo podbramkowej sytuacji. Moja firma podupadała finansowo. Zaczęłam wybierać, które opłaty uiścić, a które mogę przełożyć. Opłat ZUSowych jednak nie przełożysz.. Na szczęście odnalazłam pomocną dłoń. FairFinance24 wyszła na przeciw z pożyczka na spłatę ZUS. Podpisałam dogodną umowę. Liczę, że sytuacja się odmieni i wszystko wróci do normy.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kochanka »

U mnie biznes, to właściwie hobby, które ze względu na ilość zleceń zamieniłam w sposób na życie. Jednak znajomi znajomych się pokończyli i musiałam zaciekawić tematem kolejnych klientów. Tutaj super spisała się agencja konkretmarketing/pl/ która poprzez marketing internetowy, zwiększa zainteresowanie moją działalnością, a ja mam wciąż zamówienia nowe.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: roomia »

Moim zdaniem lepiej mieć własny biznes niż robić pod kogoś. Wystarczy pomysł, jakiś plan, a o dofinansowania unijne elbląg tu monikakozieja.eu/ można się udać. Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy z EU dla firm

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Własny biznes

Post autor: maleńka »

W prowadzeniu biznesu powoli przekonuje się, że sama dobra cena to nie jest gwarancja sukcesu, a raczej rozpoznawalność marki. Tutaj mam wsparcie od agencji sztukaebiznesu/pl/ która od lat działa w marketingu internetowym. Docierają z przekazem do potencjalnych klientów, budując pozytywny wizerunek.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: nata29 »

Coraz więcej jest przejść i fuzji różnych podmiotów. Ma to wpływ przede wszystkim sytuacja na rynku. Trzeba umieć ocenić nasze możliwości i ewentualnie zweryfikować czy opłaca się prowadzić biznes czy też nie. Tutaj fordata/pl/raport-fuzje-i-przejecia-w-polsce-2-kwartal-2020/ warto się zerknąć. Macie tam raport o fuzjach i przejęciach w Polsce w 2 kwartale 2020r.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Zaklinaska »

Fajnie mieć swój biznes, ale potrzebne na to pieniądze, mój brat pojechał wpierw do pracy w Niemczech praca.dojczland.info/ zarobił tam fajne pieniądze i po jakimś czasie otworzył swoją firmę, tam sa zupełnie inne zarobki, więc warto próbować swoich sił własnie tam, jesli ktoś szuka pracy.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własny biznes

Post autor: kendal »

Jak znajdziecie wolną chwilę to zajrzyjcie na stronę cludo/pl/integracje/msdynamics/ aby dowiedzieć się znacznie więcej na temat contact center i ich integracji. Ja już od dawna korzystam z tego systemu i muszę przyznać, że sprawdza mi się rewelacyjnie - na pewno było to miłe zaskoczenie.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Aśka »

Poczytajcie też jak taka praca wygląda :) I zobaczycie ze naprawde spoko, ja też czytam bloga poradnikpraca/pl/ dzięki nim wiem ze tak naprawdę wszystko jest ok i do tego moge te porady wdrożyć w życie.

ODPOWIEDZ