Własny biznes

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Własny biznes

Post autor: krysia1844 »

Czy w tym okresie warto teraz otwierać własny biznes? Czy ma to sens?

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: soya »

Najważniejszy jest też sprzęt jaku kupujemy do swojej firmy. Pamiętajmy, że im lepszy, tym bardziej funkcjonalny i na pewno nam sprawdzi się przez długi czas. Jak chodzi o punkt gastronomiczny, jak szukacie konserwator do lodów to tutaj liron-polska/pl/witryna-konserwator-do-lodow-rzemieslniczych/ możecie tego typu urządzeni dostać i to w najwyższej jakości. Możecie sobie sprawdzić.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Dominika »

Jak myślicie, czy obecnie warto promować swoją firmę? Produkty? Czy stawiacie na rozwój oraz reklamę czy raczej unikacie takich wydatków? Ja zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firmą Exposite. Chciałabym aby stworzyli dla mnie materiały POS. Mam nadzieję, że w ten sposób z łatwością wypromuję swoją markę

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kochanka »

Zawsze ma, szczególnie ten internetowy, gdzie warto przy okazji okazji pomóc sobie działaniami marketingu internetowego. Sama otworzyłam sklep internetowy, gdzie ludzie od erzecznik/com/pl takimi działaniami chronią pozytywny wizerunek marki jak i pomagają w budowaniu wiarygodności. To przyczynia się do zwiększenia zapytań ofertowych.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Domis3223 »

Ja prowadząc własny biznes, produkuje strasznie dużo odpadów, i największym problemem jest to, jaką ilość miejsca zajmują. Ostatnio kupiłam prasokontener, i bardzo fajnie się sprawdza, także polecam zainwestować w to.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Własny biznes

Post autor: aldona »

Jak chcesz zarabiać niezależnie to polecam Ci zagadnienia jakimi są przychody pasywne czym jest i na czym polega zarabianie w ten sposób dowiesz się na generali-investments/pl Na pewno warto odwiedzić stronę.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Własny biznes

Post autor: AniaSania »

Kupujecie w sieci akcesoria sportowe Free Sport? To świetny biznes, bo widać, że takie sklepy dobrze działają.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Draksa1981 »

Zakładając własny biznes, najlepiej od razu posiadać jakąś część własnej gotówki. Ryzykowne jest zaciąganie kredytów w walucie frak szwajcarski, gdyż często zmienia się kurs. Jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z kredytami lepiej skonsultować się z firmą zyciebezkredytu/pl/niewesole-rokowania-kursu-franka-najwyzszy-czas-na-pozwanie-banku/, która pomoże podjąć bezpieczną decyzję.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Własny biznes

Post autor: grama »

Teraz założenie własnej firmy może być ryzykowne, dlatego warto jest dobrze się zastanowić nad branżą, ale nie odradzam. My cały czas pracujemy, w dodatku jeszcze na wyższych obrotach. Niedawno nawet zdecydowaliśmy się na zainstalowanie okablowania magistralnego CobiCabling s-cabling/pl/oferta/cobicabling-cobinet z firmy S-Cabling z Leszna. To rzetelna firma, ze wszystkim poradzili sobie profesjonalnie, warto skorzystać z ich usług, polecam.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: nata29 »

Teraz to niestety jest zły czas na prowadzenie biznesu. Pandemia ma ogromny wpływ na dochody firmy. Wielu przedsiębiorców skorzystało z dofinansowania na kapitał obrotowy. Jeśli otrzymaliście takie pieniądze i nie wiecie czy zostało ono dobrze ujęte w księgach rachunkowych, to warto sobie zerknąć tutaj biurorachunkowe-oswiecim/pl/dofinansowanie-na-kapital-obrotowy-parp-ujecie-w-ksiegach-rachunkowych/ i poczytać na ten temat.

ODPOWIEDZ