Własny biznes

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Własny biznes

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli macie w planach otwarcie własnego sklepu np. odzieżowego to pamiętajcie, że klienci bardzo dużą uwagę zwracają na wygląd wnętrza. Na stronie ergostore/pl/oferta/ możecie poznać firmę Ergostore i ich ofertę związaną między innymi z projektowaniem wnętrz, produkcją mebli sklepowych i dodatków, a także montażem i transportem. Do każdego podchodzą bardzo indywidualnie, więc będziecie zadowoleni.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę ammimedia/pl , na której znajdziecie najróżniejsze artykuły na tematy związane z obowiązkami życia codziennego. Jest to portal, który sam regularnie odwiedzam w poszukiwaniu wiedzy oraz ciekawostek.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam wealthseed.eu/ . Dla mnie jest to najlepsza aplikacja jeśli chodzi o inwestowanie, dodatkowo tutaj jest sporo możliwości co do inwestowania także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Własny biznes

Post autor: daga »

W sumie własny biznes to nie tylko pieniądze, ale także i obowiązki i na pewno będziecie musieli w niego zainwestować. Dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie program vdesk od Primesoftu. On naprawdę sporo Wam pomoże i ułatwi. Ja wiem, co mówię. Macie tam świadomość dobrego działania, serio serio.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie własnego biznesu nie jest tak prostą sprawom jak wielu się wydaje. Myślę ,że osoby prowadzące biznes powinny charakteryzować się określonymi cechami charakteru i posiadać określone umiejętności merytoryczne oraz interpersonalne. Uważam ,że szkolenia miękkie warszawa powinny pomóc w prowadzeniu biznesu. Pewnych rzeczy związanych z prowadzeniem biznesu można nauczyć się nauczyć.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: furka »

Witajcie, prowadzę swoją firmę od niedawna i zatrudniam kilkunastu pracowników. Jaki system crm do firmy moglibyście mi polecić? Wiele dobrego słyszałam o systemie V-Desk firmy Primesoft, co o nim sądzicie? Czy ktoś z Was ma go w swojej firmie?

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Własny biznes

Post autor: furka »

Jeśli masz swój biznes to należy mieć maszyny czy narzędzia do tej firmy by czymś pracować. Kiedyś były bardzo znane magle, a teraz są jakieś magle w waszym mieście? Jeśli tam to powinni używać takie narzędzia jak kannegiesser/pl/maszyny/magle/ . Dzięki temu praca idzie o wiele szybciej

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: kobietki33 »

Jeśli szukacie jakościowej firmy związanej z przemysłem, to koniecznie musicie zajrzeć do oferty tej firmy: energos-pro/pl/oferta/armatura-przemyslowa . Moim zdaniem są bardzo profesjonalni oraz posiadają spore doświadczenie. Wachlarz ofertowy jest naprawdę szeroki, więc z pewnością wam pomogą. Polecam.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Akurat ja ostatnio zdecydowałam się na cashdirector/com/ . Jestem bardzo zadowolona z wyboru, program bardzo ułatwił mi zarządzanie płatnościami, dodatkowo jest prosty w obsłudze

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: roomia »

Ja jestem na etapie wymyślenia jaki biznes otworzyć. Trochę czytałam odnośnie tego jak działa punkt kurierski e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski i prezentuje się to naprawdę dobrze. Można taki biznes otworzyć dodatkowo np. do sklepu czy innych usług i mieć dodatkowy zarobek

ODPOWIEDZ