Własny biznes

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o skuteczną reklamę to może warto pomyśleć o marketingu wirusowym? Właśnie na stronie tech360/pl/tech,ac99/jak-stac-sie-viralem,13781 dowiecie się mniej więcej jakie są jego zalety, dlatego warto tutaj zajrzeć. Na pewno podejmiecie słuszną decyzję

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jula »

Jeśli interesują cię ścianki akustyczne to bez problemu możesz zamówić je tutaj esglas/pl/oferta/balustrady-caloszklane/ Ja trafiłam na to rozwiązanie przy planowaniu remontu biura i powiem szczerze, że chyba z niego skorzystamy. U nas w biurze panuje gwar i czasami ciężko jest skupić, albo odpocząć podczas przerwy. Takie scianki mogą pomóc.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: modnisia34 »

Chcesz prowadzić własny biznes lub potrzebujesz porady to możesz skorzystać z doradców lub iść w niekonwencjonalne metody aczkolwiek równie skuteczne. Mój znajomy biznesmen stosuje badanie rezonansem holograficznym z tej oferty jasnowidz.net/ i twierdzi że ma większą skuteczność niż zawodowi doradcy. Myślę że się skusze i zapoznam z tą metodą.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Aśka »

A może polecicie jakieś dobrej jakości wyświetlacze oled ? Chciałabym w swojej firmie stosować jak najlepszy sprzęt u siebie, a takie wyświetlacze można wykorzystywać w urządzeniach mobilnych, sprzęcie RTV AGD, przemyśle motoryzacyjnym, medycznym, IoT, POS oraz innych. Najbardziej zaciekawiła mnie oferta unisystem/pl/pl/products/oled.html

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: minella »

Jeśli prowadzisz własny biznes to pewnie potrzebujesz szybkiego i bezpiecznego internetu. Czytałam pozytywne opinie na temat tego co ma inea dla firm i może po prostu warto się u nich rozejrzeć za czymś odpowiednim

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Własny biznes

Post autor: patka »

A czy wiecie, gdzie szukać specjalistycznych usług? Warto rozejrzeć się w internecie. Znajdziecie tam wiele różnych firm, oferujących usługi dla biznesu. Na przykład firma Mix-Graf ma w swojej ofercie ostrzenie noży krążkowych: mix-graf/pl/serwis.html .

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Własny biznes

Post autor: paulajanicka »

Prowadzisz spółkę z.o.o ? Masz dużo pytań związanych z rozliczeniami z Zusem? Na stronie ggk-kancelaria/pl/blog/obsluga-prawna-firm/spolka-zoo-a-zus-jak-wyglada-rozliczenie/ możecie uzyskać sporą dawkę wiedzy w tym zakresie. Wiecie, że posiadając nawet 1% udziałów macie możliwość decydowania o losach spółki? Spora część osób nie jest świadoma swoich uprawień. Jeśli potrzebujecie wsparcia warto podjąć współpracę z doświadczoną kancelarią w tym temacie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam oscbr/pl/ . Dla mnie jest to jednak najlepszy system do współpracy z klientami, dodatkowo jest prosty w obsłudze co jest ważne

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku od wielu lat prowadzę własną stronę i sklep internetowy i wiem jak ważna jest obecnie reklama. Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów - seo-pl/blog/jak-zwiekszyc-ruch-do-sklepu-internetowego/ .

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Własny biznes

Post autor: florencja »

cieszę się z prowadzenia własnego biznesu, chociaż to wiele wyzwań na co dzień, dzięki temu że mam wykupiony dostęp do portalkadrowy/pl jestem na bieżąco z informacjami i zawsze jestem przygotowana do kontroli

ODPOWIEDZ