Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Post autor: Tyczka »

Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?
Zastanawiam się czy zrobić sobie jakiś kurs niemieckiego jak wiem, że mamy takich klientów i może szef by znajomość języka docenił?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Post autor: imma34 »

Na pewno by docenił, wg mnie to nawet nie ma się co zastanawiać...
języki obce to dzisiaj klucz do dobrej pracy a jeszcze jak zrobisz sobie kurs języka niemieckiego
na wysokim poziomie, np tu structura/pl/ to nie tylko z klientami firmy wygodniej będzie Ci się dogadać,
ale też możesz być dla firmy cenna jeśli chodzi o ewentualne podwyżki, nowych klientów itd.
Ja bym się uczyła języka bez dwóch zdan

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Post autor: nero »

W mojej firmie niemiecki był wymagany, więc zrobiłam kurs i nie żałuję. Kurs był organizowany przez szkołę językową LING Partner z Wrocławia lingpartner/pl/oferta/kursy-jezykowe/nauka-niemieckiego. Był on profesjonalnie przygotowany i faktycznie wiele się na nim nauczyłam, dobrze mnie przygotował do pracy z tym językiem. Kurs jest w korzystnej cenie, polecam serdecznie.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Post autor: paulajanicka »

Jeśli macie taką możliwość to oczywiście, że to świetny pomysł, który podniesie Twoje kwalifikacje i otworzy perspektywy na przyszłość. Warto wybrać się na dobry kurs języka niemieckiego. Kraków to miejsce, gdzie prężnie działa Österreich Institut Polska , który posiada świetną kadrę i zapewni wysoki poziom nauczania. Prowadzone kursy są dostosowywane do poziomu, aby każdy czuł się komfortowo podczas zajęć i mógł rozwijać się we własnym tempie.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Niemiecki w firmie - obowiązkowy czy jako dodatek?

Post autor: kasiakasiula »

Polecam kurs języka niemieckiego online na profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online :) Mają świetną jakość nauki oraz kadrę lektorów :)

ODPOWIEDZ