Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: Tyczka »

Gdzie wyposażyć małą gastronomię?
Chodzi mi o sprzęt, naczynia, urządzenia do gotowania
Bardziej w necie czy szukać hurtowni?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: imma34 »

Jesli chodzi Ci o wyposażenie gastronomii to ja jednak szukałabym hurtowni, ale sklepów, które dla firm mają lepsze ceny niż dla klientów detalicznych. Zawsze to taniej i większe możliwości. Sprawdź sobie firmę gastrosilesia/pl/
u nich jest bardzo szeroki wybór różnego rodzaju sprzętów, maszyn, urządzeń ale i naczyń właśnie pod potrzeby działalności gastronomicznych - myślę że na luzie trafisz u nich dobre oferty.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: nata29 »

A tutaj sklep.technica/pl/dozowniki-3/bezdotykowa-stacja-do-dezynfekcji-rak-nascienny-automat-pojemnosc-1-l-300x200x1275-mm-technica-710013 już mieliście okazję się rozejrzeć? Nie tylko warto zadbać o dobre jedzenie, ale również o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Właśnie dlatego warto zamontować stację do dezynfekcji rąk. Pomyślcie koniecznie nad tego typu rozwiązaniem w waszym lokalu.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: Majeczka8 »

Na pewno warto stawiać na profesjonalny sklep, w którym można się kompleksowo wyposażyć. Możecie na przykład tutaj gastropuls/pl/porcelana-stalgast/stalgast-390402 sobie zerknąć. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczywiście profilu działalności. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: danuśka »

Ja poszukując nowych hokerów barowych postawiłam na dominova/com/pl/hokery-barowe . Mają ogromny wybór przeróżnych modeli także każdy coś sobie dobierze. Ja ma bardziej klasyczny bar, także postawiłam na model z centralną nogą.

zuzula12
Posty: 1492
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie wyposażyć małą gastronomię?

Post autor: zuzula12 »

Dobrej jakości naczynia i pojemniki do przechowywania można znaleźć na stronie Pojemniki szklane sklep internetowy zerknijcie na stronę i się z taką ofertą zapoznajcie. Tutaj można kupić świetne produkty wyposażenia kuchni . Sprawdźcie koniecznie

ODPOWIEDZ