nowoczesny dom z bali

deborah
Posty: 539
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

nowoczesny dom z bali

Post autor: deborah »

Podobają się Wam nowoczesne domy z bali? Zastanawiam się nad projektem tego typu i szukam opinii.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Lana »

Bardzo fajny pomysł. Tylko budowa takiego domu nie jest prosta - wymaga czasu i nadzoru inwestorskiego. Może łatwiej będzie poprzeglądać ogłoszenia domów na sprzedaż dostępne w sieci? Wiele razy widziałam, że są dostępne tam także domy z bali. Popatrz - może znajdziesz coś gotowego.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Aśka »

trzeba sie jeszcze nauczyć odpowiednio takie domy wynajmować... najlepiej własnie zainwestować dodatkowo w szkolenie mistrzpodnajmu/pl/

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: mitril »

a macie już ogrodzenie ? Bo ja sie cały czas zastanawiam nad robieniem ogrodzenia... fajne mają na dreved/pl/ rewelacyjne i wysokiej jakosci .

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: emeraldlady »

Są całkiem ładne, ale na ile są one nowoczesne? Jaka moc paneli fotowoltaicznych na dom w tym stylu będzie najbardziej optymalna? Chciałabym dowiedzieć się czegoś na ten temat zanim zaczniemy porządnie budowę naszego domu, którego jeszcze nawet nie mamy. Ogólnie znalazłam taki oto artykuł i jestem ciekawa co powiecie na ten temat solarcomfort/pl/jaka-moc-paneli-fotowoltaicznych-na-dom-jednorodzinny-bedzie-najbardziej-optymalna/

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: sepa »

Mieszkamy w domu z bali, nie budowaliśmy go sami, ale już taki kupiliśmy. Skorzystaliśmy z usług biura nieruchomości Michalik michalik.nieruchomosci/pl/oferty/domy w Zakopanem i oni pomogli nam znaleźć naszą górską nieruchomość. Agent spisał się super, bo pokazywał nam wiele domów, wybraliśmy w końcu właśnie dom z bali i on jest przepiękny. Jakbyście się zastanawiali, biuro ruchomości oczywiście polecam. A co do domu, to jest w nim ciepło, znajduje się on w dobrej lokalizacji, wygląda siwienie.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Jasieńka »

Każdy decyduje się na taki dom jaki mu najbardziej odpowiada. Lecz nie ważne jaki dom mamy ważne aby go ogrodzić. Dlatego też ja szukam jakiegoś w miarę praktycznego rozwiązania zwłaszcza jeśli chodzi o ogrodzenie od drogi. I tak też między innymi tutaj ogrodzeniepanelowe/pl/blog/najlepsze-rozwiazania-w-majestacie-prawa-na-ogrodzenie-od-drogi-38/ znalazłam bardzo trafne rozwiązanie z którego mam zamiar skorzystać.

zuzula12
Posty: 1510
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem przed zakupem nieruchomości warto ją sprawdzić i wykonać audyt techniczny nieruchomości. Dlatego polecam Wam sprawdzić dom na sprzedaż konin , ponieważ moim zdaniem są to eksperci w swojej branży. Kto z Was również korzystał z ich usług?

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: furka »

Mnie się nie podobają, mąż się nawet zastanawiał ale na szczęście przekonałam go, że mur to jednak mur. A jak zobaczyliśmy te projekty domów jednorodzinnych to już dokładnie wiedzieliśmy jak nasz dom powinien wyglądać. Projekt udało nam się kupić z aktualnym kosztorysem budowlanym a do tego zniżką na projekt garażu.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: lunka »

Starsze domy też mają swój klimat, ale podczas remontu niezbędna może się okazać izolacja pozioma w starym domu. Wiadomo, że stare budynki wymagają dużo pracy, by mogły być bezpieczne i komfortowe.

ODPOWIEDZ