Stomatolog

deborah
Posty: 534
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - szukam doświadczonego dentysty, który podejmie się wyrwania ósemki. Jaki gabinet możecie mi polecić?

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Stomatolog

Post autor: profesjonalna »

U nas ta przychodnia maksmed/com/stomatologia-leczna/ może się poszczycić naprawdę dobrym specjalistą od zębów. Wiem, co mówię, bo w mojej rodzinie to bardzo popularne miejsce. Wiele osób decyduje się na sprawdzenie uzębienia i jego leczenie tutaj. Ja na razie nie muszę ;) .

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Stomatolog

Post autor: magiczna »

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest poszukiwanie odpowiedniego lekarza stomatologa. Sama nie mam idealnego uśmiechu, ale obawa przed bólem sprawia, że tak naprawdę mogę się z każdej wizyty wypisać. Ale teraz myślę, że tu klinikastomatologii.eu/nasz-zespol/ nie będzie jednak bolało.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Stomatolog

Post autor: Kamila »

Jeśli wydaje się Wam, że Wasz problem dotyczy bardziej dziąseł niż zębów, to odpowiednim specjalistą będzie tutaj jakiś dobry periodontolog Warszawa oferuje takie usługi w gabinecie stomatologicznym Artodonto na ulicy Stawki. Możecie tam liczyć na fachową ocenę stanu Waszych dziąseł i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Pamiętajcie, że nawet już niewielkie krwawienie z dziąseł powinno Was skłonić do wizyty u takiego specjalisty.

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Stomatolog

Post autor: banana »

Akurat nigdy nie miałam wyrywanych zębów, a ósemek nawet nie musiałam wyrywać, więc chociaż tyle dobrego. Ale za to obecnie nadszedł wreszcie czas na to, by udać się do jakiegoś dentysty który zająłby się moimi zębami. Z kilka lat już nie byłam na wizycie.. Myślę nad umówieniem się do Gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja bo mają w Szczecinie super opinie.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Annika »

Jeśli o mnie chodzi to we Wrocławiu korzystam z pomocy dentystycznej w Margo i jestem o nich jak najlepszej opinii. To bardzo fajne, nowoczesne centrum dentystyczne, mają spoko ceny i przyjmuje tam przemiła doktor Kowalska, ma dużo cierpliwości i zawsze dobre słowo dla pacjenta, także nawet najtrudniejsze zabiegi idą tam sprawnie i bezstresowo. Rwanie ósemek tez tam miałam, wiadomo, nic fajnego, ale z dobrym lekarzem to nie jest też specjalnie straszne :)

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Stomatolog

Post autor: lunka »

Doskonale można leczyć swoje zęby tylko w dobrych klinikach u dobrych stomatologów. Szybko i sprawnie naszę uzębienie sprawdzi stomatolog tychy. Jak tylko chcemy mieć ładne i zdrowe zęby to konieczne jest regularne odwiedzanie stomatologa.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Amati »

Niestety nie wiem, który dentysta byłby najlepszy dla Ciebie ale korzystając z okazji chciałabym się zapytać o wybielanie. Może ktoś z Was korzystał z takich produktów naturalnych cocoglam/pl/ ? To innowacyjna polska firma kosmetyczna, której flagowym produktem jest specjalny proszek. Zastanawiam się, czy go kupić.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Stomatolog

Post autor: haanka »

Dobry stomatolog to skarb, coś o tym wiem, mam za sobą długie leczenie endodontyczne ( kanałowe) a przede mną jeszcze kilka wizyt u protetyka. Jeśli chodzi o konkretną klinikę to ze swojej strony polecam maszewski/com/ w Grudziądzu. Niewygórowane ceny, dogodne terminy i świetny zespół lekarzy wielu specjalizacji.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Stomatolog

Post autor: kajaa »

Zobacz sobie tą odświeżającą, żelową pastę do zębów splat.expert/produkt/splat-special-silver-pasta-75ml/ Ja używam jej już jakiś czas i jestem z niej bardzo zadowolona. Pasta ma delikatny, miętowy smak, dokładnie czyści zęby i chroni szkliwo oraz dziąsła. Mięta pieprzowa w składzie gwarantuje przyjemne odświeżenie.

ODPOWIEDZ