Wyprawka dla niemowlaka

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Clamor »

Cześć! Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupienia wyprawki dla niemowlaka. Zależy mi oczywiście na przyzwoitej cenie. Wiecie coś na ten temat? Polecicie coś konkretnego? Sporo dobrego w internecie czytałem o ofercie tego sklepu https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/WYPRAWKI/74 . Faktycznie warto coś u nich zamówić?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Lana »

Nie znam sklepu więc nie powiem Ci czy u nich warto kupić. Ale wiem, że warto szukać w sklepach online i porównywać oferty. No i oczywiście warto też zrobić listę rzeczy, które powinny być kupione w pierwszej kolejności. Z pewnością będą to butelki dla malucha. Tutaj mrbobas/pl/butelka-z-silikonowym-smoczkiem-natural-nursing-babyono-250-ml-1 masz nowoczesne modele, które imitują kształtem pierś mamy.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: haanka »

A gdzie kupowaliście pościel, koce czy ochraniacze do łóżeczka ? Bo ja chciałabym kupić coś fajnego dla siostrzenicy i póki co najbardziej wpadła mi w oko oferta sklepu Miminu store.miminu/pl/pl/. Bardzo duży wybór, jak na moje oko atrakcyjne ceny. Na pewno warto się rozejrzeć :)

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że do listy spokojnie można dopisać prześcieradło na przewijak , które będzie wam potrzebne tak naprawdę od pierwszych dni życia dziecka, więc warto zakupić nawet kilka sztuk, aby zawsze mieć na zapas. W sklepie Baby and Mam znajdziecie szeroki wybór asortymentu w bardzo dobrej cenie. Co ważne sklep dba o wysoką jakość materiałów, które zostały użyte do uszycia prześcieradła.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: litovelek »

Powiem tak najlepiej zakupić wyprawkę na sklepie onoplus/pl mają najlepsze ceny i dobrą jakość produktów moim zdaniem, serio

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Claudina »

A widziałyście lampki dla dziecka z jego imieniem? Ja jak zobaczyłam to się w nich zakochałam :) Wzięłam od razu dla swojej małej i dla siostrzeńca efernando/pl/167-oswietlenie-lampy-dla-dzieci. Piękne wykonanie i super dodatek do pokoju dziecka.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: bogna45 »

W wyprawce dla niemowlaka nie może zabraknąć pieluch. Wielu rodziców znów wybiera pieluchy wielorazowe . Można je prać w pralce i nie trzeba wydawać pieniędzy na pieluchy jednorazowe. Widziałam, że na tulisie/pl można takie zamówić. Mają też inne akcesoria, m.in. ubranka, nosidełka czy zabawki. Plusem jest to, że sklep z każdego zakupu przeznacza środki na cele charytatywne dla dzieci.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kamilla36 »

Oczywiste jest, że podstawą wyprawki jest także porządny wózek. Ja wybrałam Cavoe Osis, który doskonale sprawdza się w mieście. Potrzebowałam wózka wyłącznie do miasta, bo raczej nie robię sobie wypraw terenowych i przy takim użytkowaniu radzi sobie doskonale.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Annika »

Ja ostatnio kupiłam super karuzelę dla córeczki - z chmurkami, ptaszkami i gwiazdkami, jest piękna, kolorowa, porządnie wykonana. Mała od razu ją pokochała. Karuzela pochodzi z tego sklepu internetowego forkids/pl/pl/p/Babyono-Karuzela-do-lozeczka-z-pozytywka-CLOUDS-BIRDS-626/6496 Mają tam wspaniały wybór zabawek i akcesoriów dla dzieci, tam też kupiliśmy wózek i łóżeczko dostawne turystyczne, wszystko bardzo porządnej jakości, także zachęcam was do sprawdzenia sobie tego sklepu. Szybko realizują zamówienia.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Aśka »

Wyprawkę najlepiej skompletować na onoplus/pl mają dobre ceny, do tego spory wybór. Ważne, żeby wybierać rzeczy przede wszystkim bezpieczne dla maluszka.

ODPOWIEDZ