Wyprawka dla niemowlaka

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Julia66 »

Jak będziesz na etapie wybierania wózka, polecam Ci zapoznać się z ofertą marki Riko. Szczególnie polecam Ci wózek, który urzekł mnie od pierwszych chwil użytkowania - Riko Basic Pastel. Jestem pewna, że mimo niskiej ceny Ciebie zachwyci.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Dominiśka »

Pewnie nieraz zastanawiałyście się jak odpowiednio ubrać niemowlaka latem. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę jak republikadzieci/pl/jak-ubierac-noworodka-latem-wybierz-odpowiednie-letnie-ubranka-dla-niemowlat/ , gdzie dowiedziałam się bardzo wielu przydatnych informacji

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście dostać dobre mleko modyfikowane lub inne produkty dla dzieci, to ja od siebie polecam wam zerknąć na stronę sklepu bee/pl/capricare-1-mleko-poczatkowe-oparte-na-mleku-kozim-od-urodzenia-400-g_p1379950.html Myślę że mają tam na tyle spory asortyment, że każdy bez problemu będzie w stanie znaleźć coś dla siebie

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: saymyname »

I jak tam? Macie już wszystko kupione dla swojego maluszka? Pytam, ponieważ ja akurat jestem w trakcie zakupów i znalazłam nawet kilka ciekawych sklepów. Chociażby tutaj skiddou/com/kategoria-produktu/lozeczka-dla-dzieci/ spodobały się łóżeczka, które są całkiem solidnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zamówię również łóżeczko dostawne.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Lana »

Na pewno wyprawka musi być kompletna. Nie może w niej zabraknąć pieluch i ubranek, ale też trzeba pomyśleć o ciepłym i delikatnym kocyku czy ręczniku. Można to zamówić w tym sklepie liskiurwiski/pl/ . Mają różne wzory i kolory, więc wyprawkę można dopasować dla chłopców i dziewczynek. Oczywiście koce czy ręczniki są wykonane z delikatnych tkanin, żeby nie podrażniały skóry dziecka.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: hannah »

Jeśli chodzi o mały pokój dla dzieci to warto też pomyśleć o łóżku piętrowym. Takie łóżka widziałam ostatnio w tym sklepie internetowym: interbeds/com/pl/lozka-pietrowe . Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: furka »

W wyprawce powinien znaleźć się porządny wózek i ja naprawdę bardzo zadowolona jestem z Cavoe Axo Style. Kupiłam go całkiem niedawno, ale każdy spacer z tym wózkiem jest prawdziwą przyjemnością, więc polecam.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Gacei54 »

Może już za wcześniej zadbać o jakiś bezpieczny i niedrogi plac zabaw do ogródka? Moje dzieci całymi godzinami bawią się w takim placu zabaw https://mojebambino.pl/99/Place-zabaw-ogrod , a ja dzięki temu mam święty spokój. Jakość wykonania jest naprawdę solidna jak za takie pieniądze. Na pewno jest to bezpieczne.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kendal »

Zwróćcie też uwagę na ofertę kosznapieluchy/pl/produkty/ gdzie znajdziecie specjalne, innowacyjne kosze na zużyte pieluchy. W ten sposób dbacie o bezpieczeństwo swoje i swojej pociechy, niewelując do zera zarazki a do tego nieprzyjemny zapach. Taki kosz spokojnie można opróżniać co kilka dni.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: soya »

Widzę, że zastanawiacie się nad tym też jaki wybrać fotelik samochodowy dla dziecka. A czy sprawdzaliście stronę avionaut/com/pl/ ? Bo z tego co wiem to tam można znaleźć coś naprawdę dobrego dla swojego dziecka. Ponoć ich foteliki spełniają wszystkie normy i mają najwyższej jakości materiały, które sš przewiewne. Ogólnie foteliki ich łatwo się montuje. Myślę, że warto się dokładnie zapoznać z ich ofertą.

ODPOWIEDZ