Wyprawka dla niemowlaka

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Julia66 »

Jak będziesz rozglądać się za wózkiem, to przyjrzyj się Cavoe Axo Style. Wózek bardzo dobry, z super amortyzacją, więc w każdym terenie da sobie radę. Mam go od kilku miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: magiczna »

Nie znam się na tym, bo jednak nie mam jeszcze dziecka, ale powiem szczerze, że w zasadzie problemem dla mnie jest coś takiego jak brak wygodnego materaca dla dziecka. Stąd zdecydowałam, że raczej postawię na coś takiego hilding/pl/produkt/materace-ekologiczne/hilding-fjord/ . Dzięki naturalnemu podejściu, wiem, że nic go nie uczuli.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: furka »

Ja myślę jeszcze o kupnie Leniwca E-zzy whisbear/com/pl/blog/leniwiec-e-zzy-od-whisbear-na-polskiej-wystawie-gospodarczej/ , który jest zabawką trzy w jednym. Przede wszystkim jest zabawką, która szumi, jest asystentem rodzica oraz monitorem snu. Miś jest zarządzany przez aplikację, przez którą można wybrać rodzaj szumu lub ustawić ją na monitorowanie płaczu dziecka.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: soya »

Nie można zapomnieć o fotelikach... Tutaj warto wyróżnić Pixel avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel?color=BeigeMalangeU.02 ,który jest świetnie skonstruowany tak, aby zapewniać pełne bezpieczeństwo. A także, aby podpierać dobrze delikatne ciało dziecka.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: agentka »

pamietajcie, zeby wybrac dobrej jakosci materac materacyk/pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ to jak dziecko spi, ma duzy wplyw na jego rozwoj , warto o to zadbac

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: aklinka »

Nie zapomnijcie także o szumiącym misiu, dzięki niemu maluszkom zdecydowanie lepiej się śpi, bo szum przypomina to co słyszały w brzuchu mamy. Twórczynie tej zabawki znalazły się nawet w prestiżowym gronie wyróżnionym przez departament stanu USA whisbear/com/pl/blog/tworczynie-whisbeara-docenione-przez-departament-stanu-usa/

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: sowwa »

jeśli planujecie kupić mleko modyfikowane to w DOZ stacjonarnie są bardzo przystępne ceny na różne rodzaje Bebilonu, Są dostępne od ręki, ja się tam regularnie zaopatruję.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: zuzula12 »

Ja widziałam że teraz bardzo popularne stały się kosze na pieluchy to fajny i przydatny gadżet. Pomieści wiele zużytych pieluch. łatwy i bezpieczny produkt. To może zerknijcie na oferty i zdecydujcie się na zakup takiego gadżetu. Ja już wybrałam kosz i zamawiam.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli chodzi o wózek, to jest to bardzo odpowiedzialny wybór i jednocześnie trudny. Moim zdaniem warto pomyśleć nad nowoczesnymi (i praktycznymi) rozwiązaniami. Ja polecałabym Ci wózek Euro-Cart - sama będę kupować model Spin, który dedykowany jest przede wszystkim wycieczkom, a mimo to pozostaje wygodny i bezpieczny dla dzieci przez cały okres wózkowania.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: hannah »

My przeszliśmy na mleko modyfikowane Bebilon Alerlac, które przeznaczone jest dla maluszków z alergią na białko mleka krowiego. Polecam to rozwiązanie, problem się skończył od ręki :) Jeśli chodzi o zakup mlek Bebilon to w aptekach DOZ jest pełna ich dostępność.

ODPOWIEDZ