Wyprawka dla niemowlaka

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kendal »

Wyprawka to według mnie najmniejszy problem. Ja się obecnie zastanawiam nad imieniem dla mojej wymarzonej córeczki. Chyba skorzystam z księgi imion ksiegaimion/com/pl/ aby wybrać imię o jakimś ładnym znaczeniu i super pochodzeniu.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kamilla36 »

Marka EasyGo ma dobre wózki w przyzwoitych cenach. Myślę, że nie będziesz żałować ich zakupu. Ja będę kupować Quantum Air. Wózek na całe wózkowanie w niskiej cenie, który da sobie radę w każdym terenie.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Julia66 »

Według mnie, jeśli chodzi o wózek, to faktycznie marka EasyGo będzie super wyborem. Mówię tak, bo sama chcę takowy kupić :D konkretnie marzy mi się spacerówka Quantum Air. To, że na każdym terenie da sobie radę przemawia do mnie najbardziej :)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli poszukiwali byście porządnych pieluch dla swoich dzieci, to myślę że spory ich wybór bez problemu będziecie w stanie znaleźć na stronie tego sklepu bee/pl/11250-pieluchy-jednorazowe-dla-dzieci . Warto sobie tam zerknąć, ponieważ asortyment mają bardzo zróżnicowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś ciekawego dla siebie lub swoich bliskich.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: jankat »

A jak oprócz kompletowania wyprawki przygotowujecie się na przyjście na świat niemowlaka? Ja czytam wiele artykułów dotyczących pielęgnacji noworodka. Najciekawszy okazał się dla mnie blog musteli. Mozna znaleźć na nim mnóstwo przydatnych informacji ;) Ostatnio czytałam na temat pierwszego miesiąca życia dziecka mustela/pl/mustela-blog/pierwszy-miesiac-zycia-dziecka. Polecam.

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: ZonataOla »

Jestem tego samego zdania.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: furka »

Jeśli chodzi o wózek, to mogę śmiało polecić Riko Side. Obszyty jest pięknym błyszczącym materiałem, ma dobrą amortyzację i jest lekki.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób Wy przygotowaliście się na narodziny dziecka? Co przygotowaliście w wyprawce? W moim przypadku zdecydowałem się na zakup szczelnego kosza na pieluchy, który doskonale spelnia swoją rolę, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://kosznapieluchy.pl/ .

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: patka »

My powoli wprowadzaliśmy mleko modyfikowane. Zdecydowaliśmy się na mleko Bebilon Pronutra - Advance, które powinno się podawać od szóstego miesiąca życia. Mleko to zawiera witaminy A, C i D i zostało bardzo dobrze przyjęte przez naszą córeczkę. Mleka Bebilon bez problemu kupisz w DOZach.

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: saymyname »

Widzę, że tutaj piszecie o wyprawce - super, bo będę mamą, także i mnie teraz czekają zakupy... Póki co zainteresował mnie fotelik samochodowy Pixel PRO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... BeigePro02 , który jest lekki, posiada wkładkę polecaną przez ekspertów, zapewnia komfort, jak i bezpieczeństwo.

ODPOWIEDZ