Wyprawka dla niemowlaka

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: jula »

Co sądzicie o spódniczkach dla niemowląt? Znalazłam dzisiaj świetne spódniczki w tym sklepie 51015kids.eu/niemowlak/spodnice i mam teraz dylemat czy zamówić dla córeczki czy nie. Kilka szczególnie mi się spodobało. Wasze córki noszą spódniczki?

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kamilla36 »

Jak będziesz szukać wózka, to ja polecam Ci Cavoe Axo. U mnie sprawdził się rewelacyjnie, bo mimo niepozornego wyglądu nadaje się nawet na mocno wymagające tereny.

kobietki33
Posty: 804
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kobietki33 »

Hej. W tym roku planuję jechać z moim maluszkiem na urlop i zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić słuchawki dla niemowląt, które chroniłyby skutecznie jego słuch. Widziałam, że wiele tego typu produktów mozna dostać w sklepie tulisie/pl Dajcie znać, co uważacie o ofercie tego miejsca i czy warto tam zamawiać.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kendal »

Też jestem na etapie kompletowania wyprawki. Powiem wam, że wśród tylu ofert i sklepow to naprawdę ciężko jest podejmować decyzje. Doszłam jednak do wniosku, że lepiej kupić mniej rzeczy ale za to lepszej jakości. Na przykład ostatnio dokupiłam otulacz. Uważam, że otulacze wełniane to najlepszy wybór.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Majka_ »

Moja kuzynka ostatnio kompletowała wyprawkę i ja, jako już doświadczona trochę w tym temacie, nieco jej przy tym pomogłam. Pajacyki niemowlęce kupiłyśmy dokładnie takie jak te, bo sklep ma dobrą opinię wśród naszych znajomych, już kilka osób kupowało tam rzeczy dla swoich maluszków i serio warto: zyzio-and-zuzia/pl/pl/c/Pajace-niemowlece/219 Teraz pozostało nam czekać na narodziny dzidziusia, a to już niebawem :)

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: bastylia »

Wyprawka musi być przemyślana i dobrze robić zakupy według sprawdzonej listy. Co do wózka to mam x-landera x-cite, to lekki wózek i nie problemu żeby go zabierać ze sobą wszędzie, mieści się nawet w małym samochodzie.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kasiakasiula »

Polecam wózek od venicci/pl/, jeśli jesteście właśnie na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka. Duża ilość funkcji, fajne akcesoria w zestawie i lekka waga wózka, jeden z lepszych wózków, które widziałam :) Od razu się na niego zdecydowałam, jestem zadowolona!

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: samssa »

kupujecie mleko modyfikowane do wyprawek? Wiem, że na pewno w DOZie można kupić od ręki różne rodzaje tego mleka w bardzo dobrej cenie

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kajaa »

Macie już wybrany wózek dla dziecka? My cały czas szukamy, ale mamy faworyta :) Jest nim Axo Cavoe - cavoe.eu/ i chyba ostatecznie zdecydujemy się na ten model. Z wszystkich wózków, które oglądałam ten najlepiej sprawdzi się w terenie :) Mieszkamy pod lasem, wiec wózek musi być solidny, z amortyzatorami i dużymi kołami a przy tym lekki i zwrotny. Taki własnie jest Axo.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: haanka »

Ja jestem właśnie w trakcie kompletowania wyprawki dla pierwszego dziecka. Generalnie na początku nie miałam pojęcia co kupić i gdzie ale znajoma ( która też niebawem rodzi) podesłała mi ostatnio namiar na świetny blog Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. To dla mnie taka skarbnica wiedzy i informacji i to nie tylko w kwestii wyprawki. Znajdziecie tu artykuły poruszające wszystkie najważniejsze kwestie związane z naszymi pociechami.

ODPOWIEDZ