Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: imma34 »

Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?
Jak sobie radzicie z dzieciakami, które chciałyby oglaać wszystko ale wiadomo że nie można im dac cały czas tv włączonego?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: Tyczka »

Wiesz, co do tego jakie kanały, to wiele zależy od dziecka i tego co lubi. Niektóre bąble bardziej energiczne i będą wolały kreskówki z super bohaterami, a inne spokojne ze Świnką Peppą :)
Sprawdź Cartoon Network, Nickleodeon, Boomerang - wg mnie to jedne z kanałów dziecięcych o największym wyborze różnych programow.
A radzę sobie tak, że mam telewizję internetową, Wp Pilota, tu łap pilot.wp/pl/landing-page/starter-plus-free/?utm_source=brandle&utm_medium=referral&utm_campaign=ramowka_wiosenna_2021 i po prostu wwyznaczam dzieciom godziny oglądania w ciągu dnia i konsekwentnie się tego trzymam.

Jak minie czas, gasze i tyle, już się przyzwyczaily :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: roomia »

Ja swojej córce nie puszczałam nic w telewizji. Sama telewizja jak dla mnie ma bardzo mało ciekawych produkcji. Bardziej wolałam jej kupować książki taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html. Po dziś dzień bardzo lubi czytać :)

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: minella »

Ja mam chyba wszystkie

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: bastylia »

Trzeba poszukać dobrego dostawcy telewizji u mnie jest tak że mogę sobie wybierać kanały takie jakie mi odpowiadają. A ogólnie mało telewizji oglądam, głownie interesował mnie internet światłowodowy. Taki szybki i bez lagów

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: Fabia »

No tak dobry dostawca internetu i telewizji zapewni kanały dla dzieci. We Wrocławiu jest firma Moico moico/pl/ która za 40 zł daje pakiet prawie 120 kanałów w tym sporo dla dzieci i to naprawde wartościowych. Moje dzieci oglądają chętnie

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: kendal »

O, super! Dzięki za polecenia! :) Swoją drogą, to ja ostatnio kupiłam nowy telewizor. Sprawdziłam dobre telewizory do 3000 zł bo taki miałam budżet. Na całe szczęście, udało mi się kupić super model.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: soya »

Jak chodzi o odbiornik telewizyjny, a także i nowoczesne sprzęty rtv, to możecie zajrzeć sobie na stronę corabenergy/pl/product/ODBIORNIK-FERGUSON-ARIVA-T30-DVBT2-HEVC--s12011 . Tam macie nowoczesne, bardzo dobrze funkcjonujące produkty, także warto się przyjrzeć im.

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: romek2322 »

Na sam początek trzeba kupić bardzo dobry telewizor. Ja bardzo dobry telewizor kupiłem w https://sheyk.pl/ .

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Post autor: daga »

Zastanawiam się, jak powinien wyglądać pakiet internet , żebym mogła powiedzieć, że spokojnie działam i nie mam z tym żadnego problemu. No i jeśli mam być szczera, to dla mnie takie pakiety są ważne, bo mocno pracuję zdalnie. Sporo tego po prostu.

ODPOWIEDZ