Osis od Cavoe do miasta

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Osis od Cavoe do miasta

Post autor: Julia66 »

Cześć mieszkam w Warszawie i potrzebny mi mały, miejski wózek, który jest lekki i łatwo się składa. Nie powiem, że model Osis od marki Cavoe najbardziej mnie zainteresował. Jest ktoś kto miał okazję go używać?

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Osis od Cavoe do miasta

Post autor: kasiakasiula »

Nie, nie używaliśmy go, widziałam gdzieś te wózki w sklepach internetowych, ładnie wyglądały, ale nie patrzyłam na dokładną specyfikację. U nas praktycznie na samym początku ciąży wózek był już wybrany i był to insevio/com/, od razu spodobała nam się gondola. Na pewno wózek będzie dobrze się prowadził, spacerówka będzie dłużej czekać na swoją kolej :)

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Osis od Cavoe do miasta

Post autor: Kamilla36 »

Szczerze powiem, że ja wybrałam Osis mieszkając na wsi i wózek cały czas leży w bagażniku. Na wyprawy do miasta czy też w podróże jest rewelacyjny. W bagażniku zajmuje mało miejsca, jest lekki i naprawdę wygodny.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Osis od Cavoe do miasta

Post autor: Julia66 »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wózek już zamówiony. Czekam teraz aż przyjdzie i będziemy mogli go sprawdzić w praktyce ;)

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Osis od Cavoe do miasta

Post autor: kraksa »

Też wiele dobrego o tych wózkach słyszałam, wybór wózka nie jest to faktycznie łatwe zadanie ale myślę że najlepiej zamowić x-landera online i się do niego przymierzyć, mają kilka fajnych modeli i na pewno jakiś model i kolor na spokojnie dopasujesz, nic nie tracisz bo to jest za darmo

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Osis od Cavoe do miasta

Post autor: jankat »

U nas super sprawdza się wózek od Venicci, to wózek 2w1 lub ewentualnie 3w1, ale spacerówka jest dosłownie rewelacyjna, bo bardzo lekka i można bez problemu złożyć ją jedną ręką :) Na venicci/pl/ możecie dokładnie zobaczyć cały wózek i również jego modele, bo kolorystka jest bardzo różna.

ODPOWIEDZ