Szukam wózka , co polecacie ?

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: dixii »

Postanowiłam skompletować wyprawkę i szukam właśnie wózka ale nie wiem na który się zdecydować. Muszę przyznać że myślałam że będzie łatwiej. Przeglądając oferty spodobał mi się Riko Qubus Gold , znacie ? Może powiecie coś więcej na jego temat ?

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: xiao »

Znam wózki marki Riko i śmiało możesz się na nie decydować bo są solidne. Sama mam model Villa.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: yoolka »

Ja znam ten wózek i powiem Ci że dokonałaś świetnego wyboru, bo Gold to genialny wózek. Solidny, bezpieczny, śliczny, wyposażony we wszystko co niezbędne do zapewnienia komfortu maluchowi w czasie spacerów i rodzicowi w obsługi wózka.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: haanka »

Od pierwszego spojrzenia na Riko Molla wiedziałam że to wózek dla mnie. Molla jest wózkiem głębokim bez wersji spacerowej, wyposażona została ona w możliwość regulacji wysokości zawieszenia gondoli oraz teleskopową regulacje prowadnicy.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: dixii »

dziewczyny baaardzo Wam dziękuje za informację :) nie powiem, ze ułatwiłyście mi zadanie ale już przynajmniej wiem w jakiej firmie szukać :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: haanka »

nie ma sprawy :) daj znać chociaż na co się klonkretnie zdecydujesz :) z jakości, ceny i wyglądu na pewno będziesz zadowolona :)

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: rosalla »

Jeżeli mowa o wózkach Riko to ja mogę wypowiedzieć się na temat modelu Villa bo to właśnie ten wózek został przeze mnie przetestowany. Składa się go wygodnie, pompowane koła radzą sobie w czasie jazdy nawet po trudnej ( dziurawej ) nawierzchni.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: dixii »

haanka no nie wiem bo wybor latwy nie byl ;/ ale przeanalizowalam wszystko i postawiłam na Molle :) zamówiony, czekam na dostawe :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: haanka »

noo Kochana to na pewno będziesz zadowolona, u nas sprawdza się w 100 % :)

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: sepa »

A macie już śpiworek do wózka? Ja swój kupiłam ze sklepu MAKASZKA makaszka/pl/akcesoria-poscielowe/spiworki-do-spania/spiworek-m-12-24-mies.html. Oni mają tak super produkty, ze świetnych materiałów i w bardzo atrakcyjnych cenach, że aż żal nie kupić. Mam już od nich kocyki i organizery, a śpiworek jest moim najnowszym zakupem i już stwierdzam, że jest najlepszy :).

ODPOWIEDZ