Szukam wózka , co polecacie ?

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: Kamilla36 »

Zdecydowanie coś z wózków marki Riko. Są one w rozsądnych cenach i świetnej jakości. Nie musisz więc martwić się o wybrane materiały, jakość wykonania i o to czy będzie wytrzymały, bo na pewno będzie! Oferta tej marki jest na tyle szeroka, że na pewno wśród dostępnych modeli znajdzie się taki, który spełni Twoje oczekiwania.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: Julia66 »

Od kilku miesięcy mam Cavoe Axo i jest rewelacyjny! Doskonały na miastowe wypady, zakupy, a także bardziej terenowe wyprawy. Ma gumowe koła, których nie da się przebić i super amortyzację.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: kraksa »

Masz rację, to są ważne argumenty, ja na przykład mam x-landera w ciemnym kolorze i nic się z nim nie dzieje, ślicznie wygląda i tak samo jak na początku. Ten producent ogólnie dobre te wózki robi, sporo filmików obejrzałam zanim go kupiłam

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: jankat »

Ja mam wózek od venicci/pl/, kupiłam z polecenia i po obejrzeniu w sklepie oraz prezentacji przez sprzedawcę. Wózek jest super, dobrze spisuje się po miejskich chodnikach, które nie zawsze są w pełni asfaltowe. Prowadzenie wózka również niczego sobie, a co najważniejsze - nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie i mieszkaniu.

ODPOWIEDZ