Szukam wózka , co polecacie ?

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: nero »

My mamy wózek Craft od bardzo rzetelnego producenta Coletto. Dorwaliśmy go w ich outletowym sklepie internetowym, tutaj macie linka: outlet.coletto/pl/pl/p/Craft-2w1-czarna-konstrukcja/118. Wózek jest w świetnej cenie, jest bardzo wygodny i do prowadzenia i też dla dziecka. Fajnie też się sprawdza na różnych drogach, no i jest uniwersalny, polecam serdecznie.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: Tiburowski »

Ja ze swojej strony mogę polecić wózek Espiro Next Avenue sdkrak/pl/wozki-wielofunkcyjne/3868-espiro-next-avenue-2018-wozek-wielofunkcyjny.html . Jest bardzo funkcyjny, wygodny w użytkowaniu oraz zapewnia komfort naszemu dziecku. My swój wózek zakupiliśmy w sklepie internetowym Świat Dziecka. Mają bardzo dobre ceny, a poza tym bardzo szeroki wybór.

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: Kamilla36 »

Tak prawdę powiedziawszy to ja mam Riko Basic Sport i nie wyobrażam sobie mieć innego. Dla mnie jest idealny i co najważniejsze nie drogi. Jest wygodny dla mnie i dla dziecka, a to najważniejsze.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: Julia66 »

Według mnie, najlepiej wybrać coś marki Riko, sama mam ich wózek - Basic Pastel i jest mega! Nie tylko z wyglądu, ale też pod względem technicznym.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: jula »

Zdecydowanie Riko ma najlepsze wózki. My mamy model Side i nie wyobrażam sobie zakupu innego wózka. Ten jest mega! Świetnie wygląda, jest lekki i bardzo dobrze się go prowadzi na każdym terenie - dzięki amortyzatorom.

groszek
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 09, 2020 9:29 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: groszek »

Wózki Riko mają rewelacyjną cenę. Są dowodem na to, że wysoka cena to nie zawsze super jakosć. Tutaj cena jest niska a jakość wózka - petarda! Ma wszystko to co powinien mieć porządny wózek... duże kola, amortyzatory, jest lekki i stabilny.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: krysia1844 »

Ja z kolei zdecydowałam się na wózek 2w1, bo zależy mi przede wszystkim na komforcie, a to chyba najważniejsze dla dziecka i nas, rodziców. ;) ;) Mogę polecić wózek insevio/com/ z kolekcji Dolphin, wybrałam w kolorze wind.
Posiada praktyczny materac, który można regulować, a także specjalny system wentylacji - wygodne rozwiązanie latem :D

teri
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 09, 2020 4:19 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: teri »

Ja tam kupiłam klasykę klasyki, czyli wózek Craft od producenta Coletto coletto/pl/produkt/89/craft. Moja siostra miała ten wózek od nich, który kupiła już kilka lat temu i działa jej przez cały czas, jest świetnej jakości, w ogóle się nie poniszczył, a ona wychowała w nim 2 dzieci. Mój wózek kupiłam w dobrej cenie, jest wygodny dla mnie, do prowadzenia, ale też dla mojej córki. Jest skrętny, sprawdza się na różnych powierzchniach, no i jest wielofunkcyjny, polecam.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: kraksa »

Też wiele dobrego o nich słyszałam, wybór wózka nie jest to faktycznie łatwe zadanie ale myślę że najlepiej zamowić x-landera online i się do niego przymierzyć, mają kilka fajnych modeli i na pewno jakiś model i kolor na spokojnie dopasujesz, nic nie tracisz bo to jest za darmo

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Post autor: yoolka »

każdy z nas ma jakieś tam swoje konkretne potrzeby i szuka wózka, który będzie je spełniał. ja kupiłam wózek AXO z Cavoe - typowo terenowy, ze świetną amortyzacją, kołami z całorocznym bieżnikiem. No i mam pewność, ze starczy nam na cały okres użytkowania bo jest dla dzieci do 22 kg

ODPOWIEDZ