Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: imma34 »

Mam ochotę wyprawić córeczce takie bardziej wypasione urodziny z animatorem lub gdzieś gdzie zajmują się przyjęciami urodzinowymi, ale rodzina twierdzi że to jeszcze za małe dziecko na takie fety. Jak uważacie?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: Tyczka »

Pewnie że warto, choć teraz może być z tym ciężko :) Ja wyprawiłam swojej małej ekstra przyjęcie urodzinowe w ubiegłym roku, jak wszystko jeszcze działało normalnie. Nie wiem kiedy wypadają urodziny twojej córki, bo możliwe że do tego czasu już będą dozwolone spotkania kilkunastoosobowe, a jeśli tak to możesz zarezerwować sobie termin u kogoś, kto organizuje urodziny dla dzieci lub zrobić uroczystość w domu czerpiąc z pomysłów takich firm :)

Urodziny mojej córki organizował Uniwersytet Rozwoju ze Śląska, a na ich stronie uniwersytetrozwoju/pl/oferta/urodziny/ podpatrzysz fajne pomysły na ciekawą zabawę dla dzieciaków :)

Awatar użytkownika
alferek
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:24 pm

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: alferek »

Niestety nie mam zielonego pojęcia. Może ktoś inny Ci pomoże?
Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę żyć bez mojej duszy!

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: Kamila »

Na takich urodzinach dla dzieci koniecznie powinny się pojawić jakieś gadżety urodzinowe :) Widziałam ostatnio bardzo fajne i jednocześnie niedrogie w sklepie internetowym Happenings/pl. Polecam się tam rozejrzeć przed organizacją takiego przyjęcia ;)

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: oran »

Myślę, że nie za wcześnie. Zależy jeszcze, czy dziecko chodzi do przedszkola, czy żłobka, bo wtedy lepiej będzie słuchać się animatora. Chociaż animatorzy z Rysiowych Animacji w Łodzi rysioweanimacje/pl/ potrafią rozbawić i zabawić dzieci w każdym wielu. Mają przygotowanych wiele atrakcji, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Polecam ich gorąco, moje dzieci ich uwielbiają, a sama firma jest rzetelna i zatrudnia kompetentnych pracowników :).

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: jula »

Myślę, że możesz zatrudnić animatora na urodziny. Będą inne dzieci na przyjęciu? Myślę, że one też zainteresują się animatorem. U nas urodziny córki są tylko w gronie najbliższych, w domu. Nie planujemy hucznego przyjęcia. Po urodzinach chciałabym wybrać się na sesję zdjeciową - mamowato/pl/2020/02/sesja-zdjeciowa-z-malym-dzieckiem-piekna-pamiatka-na-lata/# Myślę, ze to świetna pamiątka na lata.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: Dominika »

Moja córka swoje pierwsze urodziny z animatorem miała w tym roku a ma 4 latka i powiem szczerze, że żałuję że nie zrobiłam ich wcześniej. Ogólnie motywem przewodnim były bajki i księżniczki . Sukienka księżniczki to był najmniejszy problem bo córka wybrała sobie model ze strony hopki/pl/32-ksiezniczki gorzej było z przygotowaniem dekoracji i komnaty. Miała nawet dmuchany zamek :)

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Urodziny dla 3-latki z animatorem, nie za wcześnie?

Post autor: suri »

Myślę, że nie, ale teraz lepiej się wstrzymać z takimi wielkimi imprezami. My odłożyliśmy imprezę urodzinowa naszej córki na przyszły rok, urodzinki spędziliśmy we własnym gronie, ale zamiast tego sprawiliśmy jej przepiękną sesję zdjęciową, która wykupiliśmy w zakładzie fotograficznym Fotofinezja w Sosnowcu fotofinezja/pl/oferta/dzieci. Zdjęcia wyszły cudnie, fotograf ma podejście do maluchów i zna się na tym, co robi, cenowo też wyszło korzystnie, polecam.

ODPOWIEDZ