Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: Julia66 »

Rozglądam się za wózkiem dla mojej córki i w oko wpadł mi EasyGo Quantum Air. Jest ktoś kto może prowadził ten wózek, albo go ma i powie jak się sprawdza?

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: Kamilla36 »

U mnie wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, więc myślę, że i Ty będziesz zadowolona z niego.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: Julia66 »

A coś więcej możesz o nim powiedzieć? Chociażby jak długo go już masz? Nie chciałabym popełnić błędu przy wyborze wózka dla mojego pierwszego dziecka...

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: Kamilla36 »

Wózek przede wszystkim jest lekki, a do tego jest solidnie wykonany. Bardzo podoba mi się w nim duża budka, pojemny kosz zakupowy i łatwość składania. Te cechy w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że ten wózek jest wart uwagi.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: jankat »

Co myślicie o wózku od venicci/pl/? Od razu praktycznie mi się spodobał, jak go oglądaliśmy w sklepie. Przepięknie wygląda i ma oczywiście nowoczesny i bardzo elegancki wygląd. Do tego spacerówkę i cały wózek można bardzo szybko złożyć i łatwo zmieścić do samochodu czy w mieszkaniu.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: minella »

Musisz sama to wypróbować bo każdej z nas coś innego jest potrzebne. Ja już mam idealny x-lander którego zamówiłam online za darmo najpierw na próbę bo chciałam go sobie dokładnie obejrzeć ale już u mnie został bo na żywo okazał się nawet fajniejszy niż na fotkach i filmikach jakie widziałam

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: furka »

Ten wózek jest fenomenalny. Po złożeniu niewielki, więc na pewno zmieści się w bagażniku auta, nadaje się na każdy teren i pogodę. W budce ma filtr chroniący dziecko przed promieniowaniem, ja jestem zachwycona.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Czy EasyGo Quantum Air to dobry wybór?

Post autor: kajaa »

Bardzo fajne wózki ma marka Cavoe - cavoe.eu/ My zdecydowaliśmy się na wózek Axo i powiem szczerze, że jest super :) Bardzo lekko się go prowadzi a jest to terenowka. Mieszkamy na wsi i zależało mi na porządnym wozku. Jestem miło zaskoczona że mimo przeznaczenia jest leciutki.

ODPOWIEDZ