Terapia

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Terapia

Post autor: kajaa »

Co sądzicie na temat terapii u psychologa? Warto? Od dawna biję się z myślami czy iść na terapię czy nie... Trochę się boję tego jak to będzie wyglądać i że rodzina mnie wyśmieje. Z drugiej strony czuję, że mam problem i bez pomocy specjalisty sobie nie poradzę. Gdzie w Warszawie znajdę dobrego psychologa?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Terapia

Post autor: jula »

Nie bój się i nie przejmuj sie tym co rodzina powie. Czujesz, ze potrzebujesz pomocy, chcesz walczyć o siebie i to nie jest powód do wstydu! Tutaj centrum-terapii/pl/ możesz umówić sie na spotkanie z psychologiem lub psychiatrą. Sama korzystam z Pomocy Centrum Terapii Promitis i jestem bardzo zadowolona.

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Terapia

Post autor: patka »

Uważam, że warto się skontaktować z dobrym specjalistą. Obecnie można także skorzystać z konsultacji on-line, na przykład w Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: psycholog-ms/pl/psycholog-online/ . Warto wziąć tę opcję pod uwagę.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Terapia

Post autor: Dominiśka »

Od siebie mogę polecić wam justynasabala/pl/ . Jest to jeden z najlepszych psychologów, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru. Terapia u Pani Justyny okazała się dla mnie naprawdę skuteczna

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Terapia

Post autor: Dominika »

W przypadku mojej siostry terapia okazała się jedynym wyjściem ale nie tylko ona bo pobyt w Ośrodku Terapii Borowik. Spędziła w nim prawie 2 miesiące i razem z psychoterapeutami próbowała pokonać nałóg. Niestety uzależniła się od leków nasennych i nie potrafiła bez nich zasypiać. Całe szczęście terapia z psychoterapeutami w ośrodku bardzo jej pomogła.

Julia66
Posty: 451
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Terapia

Post autor: Julia66 »

Powiem Wam szczerze, że temat psychoterapii może być bardzo rozwinięty, ponieważ psychoterapia dotyczy wielu różnych przypadków. Na pewno warto się zainteresować tym, z jakich powodów trzeba na psychoterapię się decydować. Kolejną kwestią jest znalezienie odpowiedniej pomocy i ja tutaj mogę polecić Wam - medycynaholistyczna/com/pl/ . U nich przeprowadzenie terapii nie będzie żadnym problem i na pewno trafisz na osoby, które udzielą Ci fachowej pomocy, takiej jak trzeba.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Terapia

Post autor: kendal »

Terapia u psychologa to żaden powód do wstydu. Zdrowie psychicznie jest równie ważne co zdrowie fizyczne. Z tego co wiem, to wiele osób chwali sobie terapie w centrum-terapii/pl/ Przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci - warto zainteresować się tym tematem

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Terapia

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem najlepszym ośrodkiem jest jednak medox.org/pl/ . Tutaj otrzymacie bardzo dużą pomoc i wsparcie w walce z nałogami. Mój mąż był tutaj na leczeniu alkoholizmu i na szczęście udało mu się wyjść z uzależnienia.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Terapia

Post autor: modnisia34 »

Jeśli potrzebna jest ci terapia zw względu na problemy natury psychicznej czy też fizycznej to przyda się rezerwacja sesji metodą Kariny Abraham. Jej hipnoza regresyjna CMF to wielopoziomowe uzdrawianie w zupełnie nowej formie. Dzięki nowatorskiej metodzie pozbędziesz się wampirów energetycznych, uzależnień czy blokad duchowych.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Terapia

Post autor: Amati »

Teraz już tyle osób korzysta z pomocy psychologa i psychiatry, że nie masz w ogóle czym się przejmować. Zależy jeszcze, z czym dokładnie jest związany Twój problem. Jeśli z jakimiś zaburzeniami nerwicowymi czy może uzależnieniem to koniecznie zgłoś się na terapię do ośrodka OPM-MED.

ODPOWIEDZ