Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: furka »

Mam dylemat! Odpowiadają mi oba wózki - Virage Ecco i Quantum Air od marki EasyGo. Niestety nie wiem na który lepiej się zdecydować. Mam nadzieję, że Wasze opinie mi w tym pomogą...

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: Julia66 »

Ja wybrałam Virage Ecco i jestem nim zachwycona. Szczególnie fajna jest w nim spacerówka. Co najważniejsze - kupując ten wózek możesz go używać przez całe wózkowanie.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: furka »

A czy gondola w tym wózku jest na tyle duża, aby dać komfort dziecku zimą? Zmieści się w niej śpiworek i dziecko ubrane na zimowo?

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: Julia66 »

Zdecydowanie! Sama woziłam dziecko zimą w gondoli i byłam bardzo zadowolona z jej wielkości. Spacerówka też bardzo komfortowa zimą i latem ;)

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: furka »

Dziękuję bardzo. Rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości. Teraz wiem na który wózek lepiej się zdecydować.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: kajaa »

My też ostatnio rozglądaliśmy się za wózkiem dla dziecka. Trafiłam na cavoe.eu/ i myślę o zakupie modelu Osis tej marki. Po weekendzie jedziemy do sklepu obejrzeć dokładnie ten model. Z tego co wiem można go bez problemu złożyć jedną ręką, jest lekki i ma regulowaną wysokość rączki.

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Który wózek wybrać? Virage Ecco czy Quantum Air od EasyGo?

Post autor: Kamilla36 »

Kupiłam Quantum Air i nie żałuję. Wózek dobry na każdą pogodę, na każdy teren. Nawet teraz gdy spadł śnieg, fajnie się prowadzi, więc spacery z nim są naprawdę bardzo komfortowe

ODPOWIEDZ