Wózek dla dziecka?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Wózek dla dziecka?

Post autor: jula »

Powoli zbliża mi się termin porodu i musze myśleć o wyprawce. Poszukuję wózka dla dziecka. Zależy mi na wózku z dużymi kołami i amortyzatorami. Musi sprawdzić się w każdym terenie. Co polecacie?

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: kajaa »

Myślę, że Axo od Cavoe będzie idealny. To wózek typowo terenowy, z dużymi kołami i amortyzatorami. Mimo swoich gabarytów jest lekki i sprawdza się w każdym terenie. My mamy go od roku i jesteśmy zadowoleni zarówno z gondoli jak i spacerówki.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: furka »

Zdecydowanie Cavoe Osis. Miejski, lekki, zgrabny wózeczek. Siedzisko spacerówki rozsuwa się do pozycji leżącej, co zapewnia płynne ułożenie dziecka do snu. Dzięki temu mój syn nie budzi się, gdy próbuję go ułożyć w pozycji leżącej. Łatwo się składa i po złożeniu jest kompaktowy. Polecam

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście znaleźć porządna krzesełka do karmienia, to myślę że najlepiej będzie, jak zerknięcie sobie w wolnej chwili na stronę tego sklepu kinderprams/pl/pl/menu/krzeselka-do-karmienia-173.html . Moim zdaniem mają tam na tyle szeroki wybór i całkiem przystępne ceny czystej że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie i.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: kendal »

Ja zdecydowałam się na wózek dziecięcy nowoczesny i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. To był strzał w dziesiątkę. Wózek nie tylko ładnie wygląda, ale przede wszystkim jest lekki i świetnie się go prowadzi.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: julia02 »

Jeśli wózek z dobrą amortyzacją to na pewno Riko Nesa. Koła żelowe, duże ale lekkie dzięki czemu cały wózek nie jest ciężki. Sprawdzi się na każdym terenie, do wyboru wersje kolorystyczne zarówno dla chłopaków jak i dla dziewczynek. Będziesz z tego wyboru zadowolona 🙂

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: zuzula12 »

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego z akcesoriami dla dzieci. CO polecacie?

wynajem lamp błyskowych poznań

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: Julia66 »

Wybór na pewno nie będzie łatwy, ale myślę, że warto zastanowić się nad Cavoe Ideo. Wiem, że jest to spacerówka, ale wózek będzie bezpieczny dla noworodka. Będzie też wygodny, bo ma amortyzowane wszystkie cztery koła. Polecam

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wózek dla dziecka?

Post autor: Kamilla36 »

A co powiesz o Euro-Cart Spin? Myślałaś o tak małej i lekkiej spacerówce. To będzie super wybór, bo wózek jest bezpieczny nawet dla niemowlaka.

ODPOWIEDZ